• Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ako mislite da je titula vec (gotovo sigurno) nasa, ne brinite jer ce SN sigurno iskopat neku sezonu di je Hajduk u ovakvoj situaciji osvojio titulu. Napravili su to sigurno 5 puta vecImamo Dinamo

    iiz48pe6g6hvcc4w.jpg
  • BBB Sibenik
    4k
    Večeras je za slavit, al jos ovo bicu malo dosadan na svoj brk. Dobili smo veliku i bitnu utakmicu, dobili smo derbi protiv izravnog konkurenta. Ne smimo ga prosut ka tovari protiv Slavena nakon nas. Dolazim nam gostovanje u Sibenik. Naoko lagano al sa štakorskom tovarskom upravom koju će funcuti kad tad makar dimom istirat iz kluba. Ugl ako ga ne shvatimo MAX ozb. ne zelim niti zamislit da zadnja tekma na Maksimiru odlučuje prvaka nedaj boze, iako sumnjam u to. Nadam se da neće doc do emocionalnog pražnjenja, i da ćemo to odradit šampionski. Uživajte ekipa vcrs jer ja hocu. Poruka je jedna….INVAZIJA NA SBK! SAMO DINAMO!
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Jbg, skoro. Pokusali su nac sezonu ali samo su kalkulacije tu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    https://youtu.be/22QnF8DGz0c
    Nema nas Antisa pojma o cemu pricay igra se on s kemijskom i papiricem tamo :lol: :lol:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Atmosfera je bila vrhunska. Ja sam se najviše oduševio djecom. Bilo je baš jako puno male djece, puno djevojčica i dječaka koji će svoje roditelje i sljedeći put nagovarati da ih vode na Dinamo. Ovo su tekme gdje se “navuče” na Dinamo.

    Strašno mi je drago za Petka da je odigrao vrhunsku tekmu.

    Ne volim glorificirati nikoga, ali u mojim ocima su Boysi najzaslužniji za titulu koju siguran sam slavimo u Šibeniku. Dečki su cijelu sezonu na nivou i jebeni su pokretač i oslonac u ovoj teškoj sezoni.
  • Dino
    2.2k
    Ljudi moji, najjaca hnl tekma na kojoj sam ikad bio, a imam ih podosta u nogama. Kakva atmosfera, kakva igra…Nisam nikak mogao docekat ovaj dan i bogme je ispunio i presao sva moja ocekivanja. L U D N I C A!
  • Nolifer
    6.7k
    Sad po tu kantu na Šubićevac, a tovari pripremite špalir :cheer: :clap: :victory:
  • Salva
    2.3k
    Nemam komentara na ovo kaj je danas bilo, bolesno bolesno bolesno.

    Nisam mislio da cu ikad to rec, ali svaka cast zapadu na dobrom navijanju.

    Svi u Šibenik!!!
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Sad po tu kantu na Šubićevac, a tovari pripremite špalir :cheer: :clap: :victory:xFire

    puca mi ona stvar za njihov špalir...sve i da ga postave na izlazu iz tunela, dinamovu momčad bi na teren uveo preko nekog sporednog izlaza. Od njih ne treba ništa, prema njima se treba ponašati onako kako se ponaša prema...znaš već čemu.
  • serbus
    3.6k


    Osim onih 30% koji su digli sidro od 85min da "izbjegnu gužvu" ti mi nikad neće biti jasni.

    Inače heroji dana su dečki sa sjevera gore kaj su držali sa štapovima trasparnet da ga vjetar ne digne 90min plus nadoknada kapa dole.
  • ZGBhoy
    1.7k
    :lol:

    6npaeqtdm5falwt0.jpeg
  • Captain America
    13.9k
    Što je ovo bilo dinamovci moji. Koreografija je bila čudo. Stvarno nisam emotivac (zadnji put sam pustio suzu 18.3.2021., a prije toga se ne sjećam). Danas je jedna pala kad sam vidio koreografiju i još jedna kad je njegovo veličanstvo knez Mislav probio Ivušića. Pod ovakvim stresom kakav je bio do prvog gola nisam bio ni na trosatnom usmenom iz anatomije.

    Nije bilo lošeg pojedinca, potvrda da su svi problemi bili psihološki i da dečki nisu zaboravili igrat.

    Treba unatoč zvižducima prije početka pohvalit Čačkea. Nakon što je član sekte od prošlogodišnjih ratnika stvorio beskarakterne pi*****, večeras smo opet vidli onaj mentalitet kakav nas je krasio prethodne 3 sezone.

    Čak nam se i nebo smilovalo (ne kažu bezveze da je nebo plavo kad Bog navija za Dinamo). Nijedna grupa nije nam ravna s ovakvim navijanjem. Žena od 40ak godina koja je sjedila ispod mene je rekla mužu nakon tekme da se iduću ide na sjever.

    Došli smo do kraja ove rollercoster sezone, rješit sad Šibenik i onda tovarima začepit gubicu u zadnjem kolu i osvetit se za sve traume.
  • Klenx
    4.1k
    Zbirka mojih karata sa domaćih i gostujućih utakmica broji 500 + komada, a kao cjeloživotni posjetitelj sjevera odgovorno tvrdim da od jeseni sezone 07/08 nije ovako sa njega grmilo kao danas.
    Brutalno izdanje.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Vratio se s tekme, još pun adrenalina i mislim si kaj je ovo bilo...
    Svim igračima čista desetka, posebno mi je drago zbog Petka i Orše koji su malo pali da su baš u ovoj utakmici pokazali o kakvim se španerima radi.
    Ne znam kad je zadnji put Dinamo na HNL tekmi imao 15 tisuća ljudi, a da se ne radi o Hajduku, danas je atmosfera bila fantastična od prve do zadnje minute, koreografija top, bakljada isto, baš kako i priliči najboljoj navijačkoj skupini. Maksimir je takav kakav je, ali ima dušu, danas se osjetila neka posebna vibra zajedništva sa zapadom kaj je jako falilo sad kad nema istoka...
    Očekujem da u Šibeniku potvrdimo naslov, a onda ide najveće sprdanje tovara ikad, uz svu medijsku mašineriju i milijun penala neće bit prvaci i morat će gledati nas kako dižemo pehar, bravo svi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.