• jp23
    2.2k
    Kakva tišina kad su došli pozdraviti navijače
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ova momčad treba jeben remont.
  • Captain America
    14k
    Ni ne zaslužuju ništa više. Kmeče svako malo da trebaju podršku pa kad se skupe ljudi bude ovako.
  • Ero
    934
    Bočkaj je teški promašaj s obzirom koliko je plaćen.
  • cron1ck
    1.6k
    Jedna od najgorih utakmica ove sezone, ovakva nezainteresiranost i bezvoljnost. Toliko sam ljut, ovako odigrati pred ovoliko navijača je jednom riječju SRAMOTA. Znala se prije potezati priča kako se ne smije puno prigovarati igračima jer ionako nemaju dovoljnu podršku na tribina, ovo danas je to sve bacilo u vodu.
  • Nolifer
    6.7k


    I to na tvorničke postavke. Eno siebali mi tiket :roll:
  • Ali
    1.9k
    Koliko neinteligentnih igraca u dinamu to je nevjerovatno. Misic igra pet povratnih u zadnjih pet minuta i kad je u zadnjoj minuti na rubu sesnaest baca balon u gol aut?? , bockaj puca nerezonske...
    Priorema utakmice katastrofa prvo poluvrijeme nismo nista odigrali, kaj smo mislili da ce nam se sikic naguzit ???
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Još jedna u nizu sramota ove sezone.
    Bez teksta sam... Meni jednostavno ne ide u glavu da igraš praktički odlučujuću utakmicu za osvajanje prvenstva i onda na terenu prikažeš jedno veliko ništa i doslovno se narugaš hrpi ljudi koji su došli kisnuti na to govno od stadiona.

    Lokomotiva, kojoj ova utakmica nije značila apsolutno ništa, odigra čvršće i sa više želje. S R A M O T N O, ne mogu opisati gađenje koje osjećam prema današnjoj dinamovoj predstavi i pristupu igrača.
  • serbus
    3.6k
    Molim gif ovog ubačaja Mišića u zadnjih 10sec tekme.. Kad mi još kažu da je igrač za d.

    Slobodnjake pucaju Petko i Mišić pokraj živih Bočkaja i Oršića...

    Mi nemamo brzih, a agresivnih igrača tipa Kačevenda, Sahiti...
    Do sutra ne bi dali normalan gol...
  • Batigol86
    198
    Apsolutno sramotna predstava. Pun stadion, ljudi kisnu navijaju i oni ovako odigraju, bez volje, htjenja, pritiska, uzas.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Petkovic ne zasluzuje ni minute vise, radije Barisica ubaciti nego njega. Nema ni trunke zelje u njemu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nema to ništa sa voljom. Jednostavno su psihički down između ostalog zbog šamaranja od tovara i ništa ne polazi za nogom. Nije da se ne bore nego jednostavno ne mogu bolje. Da nam čovjek nije poklonio gol izgubili bi i bilo bi zasluženo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nije ovo bezvoljnost.obo je nemoć bila
  • Ali
    1.9k
    A ako ova uprava preda u maksimiru pehar treba razmontirat sve one kancelarije ispod zapada u sekundarnu sirovinu, a najgore je moglo bi se dogoditi da sami predamo pehar nesposobnim trenerima i glupavim odlukama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.