• bbb medimurje
    2.9k

    To je info jos od pocetka prodaje karata
  • NitkoBitan
    11.7k
    Znam ali i dalje sa ovih dodatnih 100 karata ispada da je pusteno 800 u prodaju a max kapacitet (netko je ranije napisao) je 970. Ako se i ovih 100 rasproda valjda bi trebali ili pustit online ostalih 170 ili prodavat sutra na stadionu
  • deda
    27.5k
    Ukupni kapacitet tribine C je oko 1970 mjesta. Oni su pustili zasad oko 800 u prodaju. Znači, oni ne žele prodavat svoj proizvod :rage:
  • M77
    445
    Baš tako... Neznam šta oni imaju od toga da nam ogranice broj karata
  • Dino
    2.2k
    Mislim da ce vise karata prodat pustanjem malo po malo nego otvaranjem punog kapaciteta buduci da se ljudi opcenito vise primaju na ono: “jos malo pa nestalo” nego na “ima jos mjesta, stignem kupit”.
  • NORTE
    9k
    Mislim da ce vise karata prodat pustanjem malo po malo nego otvaranjem punog kapaciteta buduci da se ljudi opcenito vise primaju na ono: “jos malo pa nestalo” nego na “ima jos mjesta, stignem kupit”.Dino
    Naprotiv, ovako neki znaju da su karte svako malo 'rasprodane' ili ce biti rasprodane pa ni nemaju volje za ovo sranje.
  • superhik
    10.2k
    Kolega @Dino je u pravu. Postoji i marketinški naziv za to, a zove se Loss aversion. Ja sam kupio ulaznice na Uskrs zato što ih je onda bilo još oko 200 u pretprodaji (ona prva šarža)
  • Dino
    2.2k

    Ovisi naravno do osobe, al mislim da je generalno isplativije za prodavaca pustat malo po malo.
  • Salva
    2.3k
    Svakako ce nas bit i na domacoj tribini dosta, tako da ce brojka sigurno ici preko 1000
  • Blue 67
    212
    Ne vidim zasto cijeli istok ne bi otvorili za goste.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne vidim razloga zasto ne bi otvorili citavu gostujucu tribinu s obzirom da bi im cilj trebao zaradit sto vise para, pogotovo jer se gorica vise ni za sta ne bori. Da je gorici jako bitna pobjeda razumio bi da ne zele potpuno gostujucu atmosferu kad bi im doslo 1500 ljudi na gostujucu tribinu.
  • superhik
    10.2k
    Ostalo još samo 40 komada
  • seljak86
    2.3k
    Još uvijek se sjećam kako je za Češku govorio Čehoslovačka kada je davao izjavu za vrijeme Eura 2016 :rofl: :rofl: :rofl:
  • Nino Bule
    11.3k
    Jos 6 ulaznica, ubrzo cemo saznat jel to to ili ce črnko pustit jos koju
  • Infinity
    15.2k
    Dostupno 110 ulaznica za C1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.