• kinfa95
    488
    Ocekujem pobjedu od minimalno 2 razlike
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim da je sad to zadnjih 110 za c1 sektor, oce li c2 otvarat ne znamo
  • Infinity
    15.2k
    987 je kapacitet C1, a do sad je pusteno 300 + 390 + 100 + 100. Imaju jos jedan paket od stotinjak ulaznica koji mogu pustiti za C1.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Poštovani,

    Sve ulaznice koje ostanu dostupne po završetku online prodaje (online prodaja se gasi sutra u 17 sati), prodavat će se na blagajni stadiona. Ako se kvota koja je trenutno dostupna online rasproda, dodatne ulaznice neće biti u prodaji na stadionu.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dakle prodano je oko 850 karata, ostalo jos 50.
    Ima za domacu tribinu karata, a tamo ima i toceno laško tako da nije svako zlo za zlo ako netko ostane bez karte za gostujuci sektor.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Raste brojnost navijača dinama na gostovanjima što je za svaku pohvalu.

    Treba samo tako nastavit jer potencijala za rast ne nedostaje , a klub kao što je Dinamo takvu brojnost i zaslužuje.

    Razloga za to je puno i neću ih navodit nego ću reć da je svatko od nas na svoj način pridonio tomu i treba samo tako nastavit.
  • Salva
    2.3k
    Ako za nešto mozemo zahvalit Kopiću to je činjenica da je on glavni razlog što je prvenstvo i dalje napeto i da nismo na +15 bodova ispred drugoplasiranog na tablici. Da je tako, ne vjerujem da bi rasprodali kaveze na Gradskom Vrtu/Poljudu, išli s 1000+ ljudi u Koprivnicu ili sutra imali praktički pun stadion Dinamovaca u Gorici. U svakom zlu neko dobro.
  • deda
    27.9k
    Ja se iskreno nadam da ovo buđenje modrog puka posebice na gostovanjima nije posljedica Koića već buđenha svijesti o potrebi i želji prije svega da se Dinamo prati i bodri na terenu tj. tribini, a ne u birtiji.
  • Salva
    2.3k
    Da bar, ali nekako mislim da nije. Ne vjerujem da bi nas u “idealnim uvjetima” i s 15 bodova viška bilo više od 300-400 sutra. No kako god bilo, možda je ova polusezona prekretnica i ljudima ostane u navici pratit Dinamo i na gostovanjima u vecem broju, kakav god razlog trenutno to bio. Atmosfera je koliko toliko pozitivna i ovo nam može biti odličan “boost” za dalje, pogotovo ako budemo prvaci.
  • Nousername
    613
    Mislim da nakon ove sezone krece puno zanimljiviji i praceniji HNL
  • deda
    27.9k
    Navika je sve, kažem ja. Zato se brojke i ne mogu pomicati brzo. Dok god čovjek uz jutarnju kavu ne pomisli aha, danas igra Dinamo, idem na tekmu, moram sečut s Perom, Đurom i Štefom on nije postao "standardni" kojih je trenutno 2.500 na domaćim, a 300 na gostujućim iako mislim da se ovaj broj na gostujućim već popeo na nekih 500.
  • BBB Sibenik
    4k
    Gorica ima problema oko organizacije gostujućih navijača. To im odradiva jedna zaštitarska firma koja krpa ljude na jedvite jade. Ima dva razloga, prvi je sta nemaju ljudi kval za odradit pretrese navijača a druga je sta neki ljudi ne žele se jebavat sa pretresom. To vam je 1/1 objašnjenje u vezi karata za gostujući sektor, pouzdano.
  • Smotanihaker
    592
    Koliko čujem iz svojih izvora, Petković danas starta u prvih 11.
  • Derek Trotter
    338
    Nikad uvjereniji ove sezone nisam bio u pobjedu uz puno bolju igru.

    Ante odvedi nas do nove titule i idi u zasluženu mirovinu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ajmo purgeri dići ruke i pjevati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.