• puxigadjurdja
    1.4k
    Ja bi dilavera stavio na zadnjeg veznog
  • marcio amoroso
    33.1k
    Po meni postava bi mogla biti:
    Livi-Franjić,Teo,Šutalo-Ristovski, Bočkaj-Gojak,Mišić-Petko-Jurić i Oršić.
    Navijač Dinama

    Tako će biti. Samo si stopere krivo posložio. Theo igra desno, Šutalo sredina, Franjić lijevo. Inače si sto posto pogodio.

    U drugom neka uđu Bulat, Menalo, Špikić, Štefulj i Emreli da držimo energiju na maksimumu i to je to.
  • Infinity
    15.3k
    Ja bi dilavera stavio na zadnjeg veznogpuxigadjurdja

    Ovo ima smisla. S obzirom ja ozljedu Ademija i da nam treba neki razbijac u nekim utakmicama, mislim da bi Dilaver mogao to pokriti. On je do prije par sezona i bio DM.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Tako će biti. Samo si stopere krivo posložio. Theo igra desno, Šutalo sredina, Franjić lijevo. Inače si sto posto pogodio.marcio amoroso

    Ma iskreno nisam nešto išao točno tko će na kojoj strani nego baš 11 naveo za kojih mislim da će igrat. :sweat:

    Vezano za Dilavera, i njega ili Bulata bi ja osobno volio da igra u paru sa Mišićem/Gojakom jer mislim da ni Gojak ni Misic nisu isti tip igrača Ademia, a onda ko bo njih dva igrala, tu onda fali jedna "čistilica" kao što je naš Kapetan.
  • Nousername
    626
    Ova ideja za Dilavera mi se cak svida.Obozavam ga kao igraca i koliko daje za klub i ima muda do poda.Moglo bi ga se isprobati na zadnjem veznom pa sta bude iako od toga nece nista biti
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Emreli za Jurica,ako je ikad vrijeme da se pokaze onda je to sutra pred domacom publikom i u jako vaznoj utakmici.
  • pencilneck
    652
    Pogledao sam cijelu presicu. Kopić je puno nervozniji no inače i krenuo se razračunavati s novinarima, nogometnim analitičarima, itd. U nekom trenutku se zaustavio usred rečenice i nekome viknuo "Jel možeš na mobitel razgovarat negdje vani". :rofl:
  • pencilneck
    652
    Službena info iz kluba: očekuje se 11.000 gledatelja, od čega 130 navijača Seville.
  • Gelipter
    3.5k
    Sve je bahatiji i živčaniji Kopić. Ili ga stvarno toliko iritiraju novinski napisi, kritike i komentari jer ni sam nije siguran u sebe ili ovo sve izvodi namjerno da pokaže kako i on zna biti dominantan i podviknuti. Ali kako se kaže: nije kralj onaj koji naglašava da je kralj.
  • superhik
    10.5k
    Ne kužim ova opravdanja za Petka sa presice. Kao zna da loše igra i još lošije igra zato što je pritisak na njemu. A na terenu se to baš i ne vidi. Nije da se on trudi izaći iz tog kruga pa jede travu
  • reziser
    6.5k
    na tekmi neće sigurno biti Perića, Ivanušeca, Ademija, Lauritsena i Andrića
  • Neki tip
    19.6k
    na tekmi neće sigurno biti Perića, Ivanušeca, Ademija, Lauritsena i Andrićareziser

    Te "svježa info" o Blažičkovoj "mirovini" te ove danas već općepoznatosti o izostancima.. Gospon Režek, Vi kaj da ste se iz zimskog sna probudili.. :)
  • jp23
    2.2k
    To vam je kad se koristi internet explorer, pa sporo putuju informacije do njega :rofl:
  • reziser
    6.5k
    Da znate u kojom sam situaciji, imali bi razumjevanja
    Gasim explorer
    Aj bok
  • marcio amoroso
    33.1k

    Ne daj se Režek :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.