• Nino Bule
    11.6k
    nema perica, ali moze bit ras srednji, lijevi stoper sutalo desni dilaver i onda franjic u sredinu sa misicem, ja mislim cak da je to najizglednije, problem je sto nece onda ivanusecu trazit prirodnu zamjenu u tolicu/baturini pa i gojaku nego cemo opet petka tu gledat
  • Captain America
    14k
    Trebala bi i dalje radit turistička ambulanta (znam da ima u Sigetu, ne znam za ostale lokacije). Moraš se naručit i tamo je 50 kn test.
  • Infinity
    15.3k
    ma ja sam ti iz Bosne. Ovdje ti je banana. Nema qr nema ništa. Doktori isto za k..Navijač Dinama

    Zivis u pogresnom kantonu :rofl: Ja imam QR.

    Do neki dan se cak moglo u Hrvatskoj prevesti na EU Covid putovnicu.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zivis u pogresnom kantonu :rofl:Infinity

    Šta reći a ne zaplakati. :meh:
  • Infinity
    15.3k
    Jbga, pet kantona ima, pet nema, mada ti taj QR koji i ima moze posluziti samo u BiH i eventualnom prelasku granice.
  • Ali
    1.9k
    Skoro na danasnji dan prije tri godine na maksimiru protiv plzena..

    hzlvwcntr0y5uw1s.jpg

    Steta velika za kapetana i Ivanuseca,
    Hajrovic/Ivanusec, Leovac/Bockaj, Sunjic/Franic su cak i bolja alternativa, jedino je veliki deficit Olmo/Bulat... ali moze Ibanusec tu a Tolic na mjesto Hajrovica...

    Kad ovako pogledam, nismo mi toliko lose ttansfere radili, veliki je hendikep u strucnom stozeru, fizicki smo pali sa istim igracima radi losije spreme i motivator+lisac na mjestu trenera fali jako...
  • Nousername
    615
    Bjelica ce od prosjecnog igraca napravit igracinu.U tome je najveca razlika
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sportske predviđaju dva moguća sastava
    Livi
    Theo sutalo rass
    Rile gojak misic bulat pero
    Petko orsic

    Varijanta dva
    Livi
    Theo sutalo rass
    Rile gojak misic pero
    Petko
    Orsic emreli

    Ja sam za prvu varijantu s bulatom u vezi i petkom u spici
    S petkom na desetki protiv lokosa nismo mogli inicijativu napraviti a kamoli se icemu nadati protiv jedne seville
  • NORTE
    9.3k

    Tolić nema što čekati, mora otići iz dinama.
  • pencilneck
    652
    Sramotno je što rade Toliću. Što se mora dogoditi da čovjek dobije priliku?
  • Infinity
    15.3k
    Što se mora dogoditi da čovjek dobije priliku?pencilneck

    Mora ju zasluziti. Ne moze biti slucajno da se mijenja nekoliko trenera, a on i dalje sjedi na klupi. Nek grize na treningu i vjerujem da ce dobiti priliku.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Po meni je kod tole najveci problem defanzivni dio i dok ne popravi taj dio ipak nije igrac za klub poput dinama
  • SAS1987
    13.5k
    Po meni je kod tole najveci problem defanzivni dio i dok ne popravi taj dio ipak nije igrac za klub poput dinamabbb medimurje

    Baš to. Bez defenzivne igre je igrac za poslednjih 10 minuta kada se ide na all in.
  • Praskaton
    1.8k
    Pa iskreno ne znam sto tola moze il ne moze.Covjek nije dobio 2 utakmice 60+min zaredom priliku.
  • Ludovic IX
    5.5k
    dobio je , dobio ali ne pamtiš zato što je bio blago rečeno katastrofa.. ja sam već više puta rekao da je on idealan za uadnjih 25 minuta kad su prtovnici umorni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.