• flexXy
    1.9k
    Volio bih da krenemo sa 4 iza, nemamo vise sta kalkulirati. U toj formaciji bih gurnuo bockaja na desno krilo posto nam je ostatak napadaca bezopasan po protivnicki gol i nadati se da ce Petkovic doci na utakmicu.
    Livi
    Ristovski Ktc/Lauritsen Sutalo Stefulj
    Franjic Misic
    Bockaj Gojak Orsic
    Petkovic
  • Praskaton
    1.8k
    slazem se petko je uzas na toj poziciji pate ova dvojica u vezi iza njega.Ima tu rjesenja gojak misic tolic..ja bi volio vidit franjica trajno na toj poziciji u vezi jer jedini ima agresivnost,al nema perica tako da sumnjam da cemo to gledat.

    Sto je s Andricem jel se vraca? Nadam se i minutama za Emrelija
  • marcio amoroso
    32.5k
    Livaković- Dilaver, Šutalo, Franjić- Ristovski, Gojak, Mišić, Tolić, Bočkaj- Petko, Orša

    Livaković- Ristovski, Lauritsen, Šutalo, Bočkaj- Franjić, Mišić- Emreli, Gojak, Orša- Petko

    To su po meni dvije najrealnije opcije, ali mislim da će ipak ostati pri 3–5-2.
  • Crusades1986
    9.8k
    Definitivno su ozlijeđeni Perić, Ademi i Ivanušec. Ostali bi trebali bit na raspolaganju (Andrić i KTC).
  • Praskaton
    1.8k
    Ako Emreli zna odigrat na toj poziciji meni ova 4-2-3-1 izgleda odlicno eventualno nac mjesta za Tolica
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sta kazete ekipa, može se sa potvrdom o preboljenju na tekmu?
  • Captain America
    14k
    Sta kazete ekipa, može se sa potvrdom o preboljenju na tekmu?Navijač Dinama

    Ako imaš potvrdu nakon PCRa možeš sigurno. Sam provjeri kolko je prošlo od PCRa (mora 10 dana). Ne znam kak će se ponašat za ekipu koja ima potvrdu doktora nakon BATa.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    a nema QR koda. Piše tamo nakon rapid testa tog i tog datuma, prebolio je, odradio cijelu izolaciju, koliko vrijedi, i to je to.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Danas je EU donijela odluku da se EU covid potvrde sa QR kodom mogu dobiti temeljem preboljenja potvrdenog BATom. Sad ne znam mogu li EU covid potvrdu dobit oni koji su se vec testirali ili oni koji se testiraju od danas pa na dalje.

    Edit: Probaj nazvat HZJZ i pitat da ti izdaju EU covid potvrdu.
  • Captain America
    14k
    Nisam siguran onda. Trebalo bi te pustit, al znam za slučajeve da nisu puštali na neke evente s tom potvrdom. Možda da pošalješ u klub upit i nadat se da će odgovorit.
  • Dino
    2.2k
    može se sa potvrdom o preboljenju na tekmu?Navijač Dinama

    Mene isto zanima. Jel ima neko da je isao na tekmu s tom potvrdom. Naci ne EU covid potvrda, vec iskljucivo ljecnicka potvrda o preboljenju.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ma ja sam ti iz Bosne. Ovdje ti je banana. Nema qr nema ništa. Doktori isto za k..

    vec iskljucivo ljecnicka potvrda o preboljenju.Dino

    I mene, baš to. Imam ulaznicu, pa da znam jel moram još 70 kuna koji mogu popit, otić na bris kod stadiona u gužvu dat ili da uđem ko i svi normalni.
  • Ludovic IX
    5.5k
    kakav tolić.. on bi se nažalost kao i svaki put kad bi dobio priliku u prvoj skamenio. i dobio bi još goreg petkovića
  • Ludovic IX
    5.5k
    on je za azdnjih 20 minuta kad su protivnici umorniji i kad može driblingom napravit višak
  • Nino Bule
    11.6k
    Klub ce vam rec da ne mozete s ljecnickom potvrdom, iskljucivo qr kod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.