• NORTE
    8.9k
    https://youtu.be/bj1ZVXP-tmc?si=9KKRqosodFCQ0iT6

    Sad kolko je to pouzdani alat neznam, uglavnom fora izgleda...
    bskvorc7
    Čak su i oni napisali:
    "Potvrđeno da je prosudba sudaca bila točna."
  • Mlađi referent
    10.3k
    Nije da ti ovakva analiza uopće treba da to vidiš
  • bbb medimurje
    2.9k
    Hoce li crne kese to podjelit kao analizu zaleda ercega?
  • Kepec
    4.3k
    Meni je isto tu i tamo zanimljivo bacit oko na crne kese, Bernarda Jurišića i ostale tovarske spodobe čisto da mi oraspolože dan svojim glupostima.
    Ali ipak mislim da bi se na zoni trebalo zabraniti ikakvo spominjanje i objavljivanje spomenutih.
    Ima dovoljno zanimljivih članaka i analiza bez da se truje s takvima ovaj kvalitetan forum.
    Naravno ako ponekad i oni objave baš kvalitetan biser (kaj je jako često) za to sam da se ovdje možda podjeli nešto da se svi skupa divimo kvocijentu inteligencije ekipe s juga.
  • Blue98
    721
    Crne kese i jurisic se na zoni mogu objavljivat samo u kategoriji shit of the day hahaha
  • marcio amoroso
    31.9k
    Crne kese i jurisic se na zoni mogu objavljivat samo u kategoriji shit of the day hahahaBlue98

    Ne mogu nigdje!
  • NORTE
    8.9k
    Zaleđe u Plzenu?
    Imamo li sliku?

    Inače, mislim da je trebao bit penal za Oriolik kod 0:0.
  • NORTE
    8.9k
    Zaleđe u Plzenu?
    Imamo li sliku?
    NORTE
    Nije bilo zaleđa Ristovskog.
    Grci uz VAR tehnologiju dinamu poništili čisti gol za 1:1 u 94. minuti.

  • Mali dioničar
    13.9k
    Ovdje konkretno nema pogreške, ali zbog VAR-a i straha igrača od igranja rukom u 16ercu, sad imamo bizarno trčanje obrambenih igrača s rukama na ledjima i to duboko u terenu.

    Daj neka netko veli stoperima da barem van 16erca trče normalno.

    s3mtai0vzmvrliev.jpeg
    f9cms77wz4gyx30g.jpeg
    848qg80vfky73zre.jpeg
  • criticus
    1.1k

    Ovdjw da Kevina pogodi u ruku dobio bi crveni. Pametno od njega. Opeka de previse puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.