• SAS1987
    13.3k
    Uvjek kada idem na rekreaciju zaboravim uključiti tracking...
  • Mali dioničar
    14k
    Di je biciklizamGZomanid

    A premala kilometraža…
  • Mali Zeus
    9.3k
    Odradio 12 km u subotu, bilo teško al da se. Isti dan skužio da su blagdani uzeli svoj danak i da sam opet na 100 kila. Tak da od sutra režim jer nije dobro ni za koljena ni za niš da trčim i nosim istodobno tu kilažu.
    Nekako sam naivno mislio će da uz minimalno trčanja i uz trpanje svega i svačega u sebe kilaža ostati ista. Kak da ne.
  • xavier
    11.1k
    Ali.. Di je biciklizam :chin:GZomanid

    Pa napraviti 925 km u godinu dana biciklom baš i nije neki izazov, zar ne?
  • GZomanid
    572

    Pa nije ali mjesečno je ok..
  • Mali Zeus
    9.3k
    http://zagreb21.run/

    Zagrebački proljetni polumaraton.
  • Plavko39
    34
    Pozdrav ekipa,
    Ima li aktivnih ovdje?
  • KlasicZg
    515
    Ide tko na wings for life iducu nedjelju prije tekme s Osijekom?
  • GZomanid
    572
    Ajmo organizatori, gdje je objava pobjednika? Gdje je 2023 challenge?
  • Mali dioničar
    14k
    Ajmo organizatori, gdje je objava pobjednika? Gdje je 2023 challenge?GZomanid

    Pozvan si. :smile: Za neupućene radi se o Izazovu na Stravi za hike, run or walk 925km in 2023. Na žalost broj sudiinika je ograničen na 25.

    Prošle godine samo su trojica imali registrirano više od navedenog, a neprikosnoveni Gabrijel Lešić je pretrčao 2886 kilometara odnosno skoro 8km dnevno. :clap:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jel ima biciklista ovdje? :grin: Imam mountain bike i sve ga vise vozim iskljucivo po cesti ili losijoj cesti. Zadnji put kad sam se skrsio u brdu me "natjero" na to.
    Sad si razmisljam uzet cestovni bicikl ili varijantu gravel s nesto sirim gumama. Nikad nisam vozio cestovni pa me zanima kako se ponasa na rupama i koliko lako se busi guma..
  • GZomanid
    572
    Za gravel nemam pojima, a specku vozim nekih 10tak godina. Ponašanje na cesti je neusporedivo s MTB, od položaja, brzine, lakoće vožnje.. Kad naletim na makadamske dijelove, odvozim ih malo sporije i to je to. Bušenja guma ima ali je kod mene većinom vezano uz slabije napumpane zračnice ili najjeftinije gume bez ikakvog zaštitnog sloja. Naučiš se promjeniti zračnicu na cesti i za to ti treba 15min, tak da nije kraj svijeta. U svakom slučaju, na cestu sa MTB više nebi..
  • Patak
    2.2k
    Ja sam na biciklu od kad znam za sebe, prvo pony ko klinac pa MTBovi, i to po gradu. Na ceste idem rijetko, ali po gradu ne bi specku jer se trebaš voziti po trotoaru, penjati se i spuštati na njega, a za to specka nije ili bi trebao silaziti s bicikla prečesto.
  • Neki tip
    19k
    Na biciklu sam svaki dan, baš svaki dan osim zimi i kad pljušti. Radim u centru pa biciklom daleko najčešće idem i na posao. Vozim trekking bicikl, to mi se i prije 10 godina kad sam ga kupio i danas čini optimalnim izborom za Zagreb.

    Kaj veli Patak, ima tu dosta spuštanja, penjanja, nije sve biciklistička staza, a ponekad želim i na lakše šumske staze, Maksimir, Dotrščina, okolica Zagreba, nebitno.

    Osim ak ne misliš imati 2 bicikla, što je super, ali ja ih recimo ne bi imao gdje držat uz dječje i ženin bicikl, ove trekking, odnosno cross verzije bicikala meni se čine izborom po mjeri za Zg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.