• Mali dioničar
    13.9k
    Za one koji trče, hodaju i(li) planinare…

    Jedna od ideja vezana za NK Kralj Tomislav u čijem sam osnivanju sudjelovao je stvoriti aktivnu zajednicu koja će se probati čim više baviti sportom i rekreacijom.

    Prvi mali korak prema tome je King Tom Challenge. Cilj je trčati, hodati ili planinariti 925 km tijekom 2022. godine. Nije zahtjevno, a pomaže nam svima za malo niži puls, malo bolji krvni tlak, malo smirenije rezoniranje i bolje stanje tijela u svakom slučaju. Za sad nas ima 14, ali ide to pomalo…

    Za ovu prvu godinu je u pitanju običan besplatni Challenge koji sam definirao na Stravi - aplikaciji za praćenje fizičkih aktivnosti koja je povezana pametnim satovima. Uglavnom većina rekreativnih sportaša zna o čemu se radi.

    Link na instalaciju Strave je https://www.strava.com/register/free.

    Naravno da ste svi dobrodošli u navedeni Challenge, trebate se registrirati u Stravu i potražiti mene ili Xaviera ili Malog Zeusa da Vas pozovemo pa se uključite. Ako ne znate kak se zovemo, pišite u inbox.

    Mislim da je ideja ok i recimo za grupu tipa neki cilj koji ima sadrži 1986 da ovi mladji budu u optimalnoj formi i ne uprase se prije vremena. :smile:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Nalon što su mi ugasili omiljeni Endomondo pokušao sam sa Stravom ali, bez obzira koliko čudno zvučalo da se ne možeš "povezat" s aplikacijom, nekako mi nije sjela.

    Uglavnom, ideja je zakon.
  • immerwieder
    1.2k
    šteta, trčim 200-250km mjesečno, ali nemam nikakav gadget,
    ako bude neka humanitarna trka i nemam neku trku vani, svakako dođem,
    da li se možda budu veterani NK Kralj Tomislav?
  • Guinness
    1.9k
    Nalon što su mi ugasili omiljeni Endomondo pokušao sam sa Stravom ali, bez obzira koliko čudno zvučalo da se ne možeš "povezat" s aplikacijom, nekako mi nije sjela.puxigadjurdja

    Jel imaš sat ili?
    Ja sam ju na mobitelu, i prije nego sam uzeo sat, koristio za mjerenje pa mi je bila i više nego ok, sve osnovne potrebne podatke sam imao.
  • Mali dioničar
    13.9k


    U planu je jedna zahtjevna utrka za ekipu poput tebe krajem travnja u Zagrebu.

    Javim detalje kad uskladimo trasu i dogovorimo sa Gradom.

    I ovdje se svakako uključi, imamo jednog specijalca koji trči i više od tebe.
  • ZGV
    3.1k
    Javite svakako... Ima nas još koji bi se priključili
  • xavier
    11.1k
    Javite svakako... Ima nas još koji bi se priključiliZGV

    Misliš na utrku ili na izazov na Stravi?

    Za utrku se još ne zna ništa, a izazov je aktivan.
  • ZGV
    3.1k
    Za utrku
  • Mali Zeus
    9.1k
    Idem popodne malo, ali vrijeme mi nije naklonjeno, čini se.
  • KlasicZg
    512
    Takoder bi se pridruzio. Neki ceneri ili polumaratoni pod zajednickim imenom- ekipa il tak nekaj
  • masacusec
    3k
    Hvalevrijedna ideja!!!
  • xavier
    11.1k
    Kako je @Mali dioničar napisao, izazov na Stravi je aktivan i ako se netko želi priključiti, nek pošalje poruku njemu, meni ili @Mali Zeus za detalje.
  • ZGV
    3.1k
    Odlična ideja. Vidimo se
  • GZomanid
    572
    Sve super.. Ali.. Di je biciklizam :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.