• markoli
    1.6k
    Na biciklu sam svaki dan, baš svaki dan osim zimi i kad pljušti. Radim u centru pa biciklom daleko najčešće idem i na posao. Vozim trekking bicikl, to mi se i prije 10 godina kad sam ga kupio i danas čini optimalnim izborom za Zagreb.Neki tip

    Malo vadim iz naftalina - ali koji trekking bike imaš?

    Gledam uzeti malo bolji bike nego sadašnji i za oko su mi zapeli Trek FX 3 Disc i Canyon Roadlite 6 - 90% vremena vozim po cesti, ostatak po rizolu dok ne izađem iz naselja ili utabani makadam.
  • Neki tip
    19k


    Neku Nakamuru. Ne znam napamet koji model, ali sad mu ionako ima 10ak godina..
  • Dino
    2.2k

    Jesi bacio oko na ktm? Tek sam zadnjih nekoliko godina u biciklima, ali cini mi se da imaju bolji omjer cijene i kvalitete. Tipa ovaj noviji x-life road je nekaj jeftiniji, mozda pola ranga ispod navedenih, al ono djeluje obecavajuce.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.