• deda
    27.5k
    Ja zato ne volim košarku i rukomet jer je u tim sportovima još teže razlučivati situacije prekršaja ili ne što uz imalo lošijeg suca može dovesti do drastičnog nesrazmjera u rezultatu.
  • Gelipter
    3.4k
    Podijeljena su mišljenja ovdje, ali ipak većina smatra da je donekle ok dosuđeno. Kako bilo da bilo i zbog ovakvih je utakmica i preokreta nogomet toliko zanimljiva igra. Za Petka sam čim je Theophile dobio drugi žuti rekao da bi njega trebalo izvaditi da trener ima muda. Totalna nezainteresiranost Petka, ali opet se na kraju on našao na pravom mjestu i izborio penal. Kaj se ostalih igrača tiče, Theophile osim isključenja, pogotovo u prvom poluvremenu dobar, Štefulj mi se ponovno svidio koliko god to možda nepopularno zvučalo i usprkos dvije propuštene prilike. Ivanušec je davao određeni ritam, kreativnost i požrtvovnost. Gojak najborbeniji i nakon cijele odigrane tekme na kraju odradio nekoliko sprinteva i siguran na svojoj poziciji. Na kraju kad su igrači došli pred navijače vidjelo se da iskreno slavi i da mu pogodak puno znači (rekao bih i igranje za sveti dres).
    Ponovno drugo poluvrijeme katastrofa za razliku od prvog koje isto nije bilo odlično, ali barem su se nazirala neka brža rješenja i akcije nego u prethodnom razdoblju kad bismo imali posjed, ali kad dosadnim sporim dodavanjima nismo uspjeli napraviti ništa konkretno prema naprijed. U svakom slučaju, mislim da zimska stanka dolazi u nikad bolje vrijeme. I za kraj, usprkos suprotstavljenim mišljenjima ovdje na Zoni, nevjerojatno mi je drago da smo u principu korektni i ne radimo od ove utakmice svjetsku zavjeru i ne kmečimo kao neki. Samo gospodski, purgerski, pobjednički!
  • The Undertaker
    3.9k
    Prvo, puno je do toga kako se sudac kreće i kako se postavlja da bi vidio situaciju. Onda dolazi ovo tvoje da sudi po vlastitom iskustvu i prepoznaje situaciju iako zapravo točno ne vidi što se dogodilo. Sve je to u redu. U većini slučjeva će pogoditi. Ali, po pravilu, on mora suditi što vidi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Zbilja ne treba pretjerivati, mislim da je sve uz pomoć VARa ispravno dosuđeno.
  • thomas22
    256
    A jel trebalo imati utjecaja na odluku to da je golman istre dosta van linije gola?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Neda mi se o sucu al onda bi Neymaru, Fernandesu i Jorghinu dosta penala trebalo bit ponisteno.

    Pohvale za Gojaka, raste iz utakmice u utakmicu,borben,takodjer sam primjetio najglasniji na kraju u slavlju sa BBB, vidi se da mu je stalo.
  • Ivo86
    46
    Nije mi jasno kako je toliko ljudi cak i ovdje uvjereno da penal nije bio ispravan i da je Bruno zasluzeno dobio drugi zuti. Kao sto je vidi, i Livaja skoro stane kad izvodi penal, i Neymar i Jorginho tako zastanu. Sjetite se Kramarica protiv Danske 2018, isto je usporio. Na snimci se jasno vidi, Petkovic je usporio, ali noga je stalno u pokretu.
  • miro
    3.1k
    Zbilja ne mogu vjerovat da nećemo svi uglas stat na stranu Petkovića, ma u biti na stranu Dinama. Ovakvi penali se svakodnevno izvode i priznaju svi do jednog, a nama ga je poništio sudac iz Splita i dodijelio 2. žuti, odnosno isključujući. Zamislite obrnutu situaciju, pa usporenu snimku bi odmah digli Slobodna, Index, pa čak i Sportske kao dokaz da npr. Livaja nije zastao. Baš smo nikakvi, izigravat tu neke fejk poštenjake, kome, zbog čega? Treba drvlje i kamenje po HNS-u ako zbog ničeg drugog onda da pokažemo da postoji i drugi dio batine za suce u ovoj ligi
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja pretpostavljam da je to stvar procjene suca, nije vjerojatno egzaktno određena minimalna brzina pokreta. Tehnicki, možeš ti pola sata sporo zamahivati prema lopti bez da potpuno obustavis pokret a sumnjam da bi to bilo dopušteno.
  • vjeko1701
    5.9k
    I da dodam posto ne mogu editirati preko tableta, činjenica da bi oni radi ovog digli cijelu državu na noge ne znači da bi zato bili u pravu i ne znači da i mi moramo biti takvi.
  • Nino Bule
    11.3k
    Masa tovara bi se sigurno digla, al to samo govori o njima, a nista o situaciji tako da je to potpuno nebitno
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ne znam za ostale ali meni je razlika izmedju Livajinog i Bruninog vidljiva odmah. Livaja se zatrci, poskoci i puca bez da se zaustavi , dok je Bruno dosetao, stao lijevom nogom, zamahnuo, pricekao i onda opucao.
  • jp23
    2.2k
    Neću ulaziti u ispravnost odluke, no recimo na videu iznad nije na isti način izveden penal. Kvragu čak nije Bruno izveo penal niti isto kao što je izvodio protiv Genka i Rijeke.
    Zastao je lijevom nogom u ravnini lopte ili čak malo ispred i onda tek vrlo polako zamahnuo, a na snimci iznad vidiš kako prilikom poskoka ovaj jazavac Livaja zaustavlja lijevu nogu prije lopte i onda desnom u zamahu puca u lijevu stranu.

    I najvažnije, mi nismo oni. Mi nećemo cmizdriti radi jedne možda i krivo dosuđene situacije, i dizat hajku, prijetiti istupanjem iz lige, cmizdriti i proklinjati Boga, narod, suce, vlažnost zraka ili geopolitičku situaciju Izraela i Palestine.

    Nismo isti, i nadam se da nikad nećemo biti isti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Livajino poskakivanje se ne kaznjava, isto radi jorginho isto radi fernandes. Mozete mislit da je to glupo ali to su ocito upute
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.