• The Undertaker
    4.1k
    Kao prvo, ja sam vidio odmah. Imaš gore post kao dokaz prije VAR-a. Kao drugo, ovo mu se računa kao greška jer je sam krivo dosudio. Na kraju je sve ispalo ok ali ne možete reći da je sudio odlično.
  • deda
    28k
    Dobro ajmo anketu koliko nas je vidilo od prve. Ja sigurno nisam.
  • Nino Bule
    11.5k
    ti si gledao na tv kameri, a on dosta udaljen od mjesta događaja s obzirom da se radilo o dugoj lopti
  • deda
    28k
    A da ne govorimo o kutu gledanja. On vidi Petkovića kojeg netko hvata, a oko njega tri igrača.
  • Oluja
    3.7k
    Ja sam nedavno napisao da obozavam Petkovica i uzivam u njegovoj igri kad je u formi ali ova njegova nonsalancija i kurcobolja predugo traje. Nadam se da u pauzi dobivamo novog trenera koji ce ga znati protresti i vratiti u formu a ako to ne uspije nek mu se klub zahvali na suradnji i nek si trazi drugo mjesto gdje ce se tako ponasati
  • The Undertaker
    4.1k
    Sudac mora suditi što vidi. Kako je mogao viditi faul od Silve kad ga nije bilo? Silva ga praktički nije ni dodirnuo.
  • deda
    28k
    Zato što se odbija od Silve. Jebote Sunce oćemo sad počet o fizikalnim zakonitostima
  • The Undertaker
    4.1k
    Ma ne odbija se. Pogledaj snimku. Ima na portalu sn.
  • deda
    28k
    Ajd si sad onda lijepo pogledaj kut od kuda on vidi situaciju. On vidi Petka, ne vidi ruku Lučića jer je ispred Petka, dakle u njemu mrtvom kuta ali vidi neprirodnu putanju Bruninog tijela i njegov kontakt sa Silvom.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ocekivano teška pobjeda, tko je ocekivao drugacije grdno se prevario, u Puli se tesko pobjedivalo i kad je Istra bila slabija.

    Iskreno da Livaji poniste ovakav penal, liga bi bila prekinuta, a ni ovako nije daleko od toga, mozemo ocekivati na proljece ovakve stvari da nas se zaustavi...
  • Nino Bule
    11.5k
    Dosta kmecanja o suđenju koje je sasvim korektno bilo
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa to i govorim. Vidio je gužvu, pad Petka i sudio je prekršaj igrača koji mu je bio najbliži. Napamet, znajući da će mu VAR dati drugu šansu. Sve u redu ali da nema VAR-a ovo bi bila kardinalna greška. Na kraju, nikog nije oštetio ali za to je zaslužna tehnologija a ne sudac. Sigurno će dobiti ocjenu manje zbog ovoga.
  • deda
    28k
    Koliko te razumijem ti znači ne bi sudio penal i smatraš da to ne bi bilo pogrešno.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako nisam vidio faul onda ga ne bih sudio. Manja greška nego da sudiš napamet. U konačnici bi bilo isto jer bi na VARu vidio stvarnu situaciju ali samo postupanje bi bilo ispravnije.
  • deda
    28k
    Činjenica je da suci često sude stvari po osjećaju i upravo to neke čini boljima od drugih. Inače sudac ne bi ni trebao ništa suditi, jer u masu situacija nema jasnu sliku. To će ti reći svatko tko se bavio suđenjem. Kažem ono što čini razliku dobrog , lošijeg ili lošeg suca je ispravnost donošenja odluka u tim maglovitim situacijama. Svaki jebeni štreber ima oči i može suditi očigledne stvari. Pa i ja i ti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.