• BBB Mataa998
    1.2k
    Po ovom videu gore se sve vidi.Livaja i Jorginho prave skok prije udarca,taj skok ide jako sporo ali onda odmah slijedi sut po golu,dok Petko to radi drukcije,bez tog naglasavanja posljednjeg koraka,i do sada je to radio maestralno,ali kad tad se moralo desiti i ovo,malo neodlucnosti,malo i plesanje golmana na crti dovoljno za neodlucnost,i onda taj trenutak sekunde sto je duze ostao na nogama nego inace i realan zuti karton po svim pravilima.To sto bi se tovarija podigla na ovakvu kaznu to govori o njima a i mi im se cesto smijemo tako da nam oni ne trebaju biti nit vodilja,samo nek rade po svojem a mi cemo ovako uzei prvenstvo. Ne budite kmecavci kao oni.
  • Ali
    1.9k
    Zasto nije ponovno izveden udarac???
  • vjeko1701
    5.9k
    A di je ostatak teksta?
  • Infinity
    15.2k
    Odigrali smo odlicno prvo poluvrijeme. Drugo jako lose, Istra nas je fino pritisnula, mada nisu imali neke prilike. Ja sam na kraju zadovoljan s tri boda.

    Sto se penala tice. Mene raduje da smo dobili i bez obzira na penal i to je to. Da nas netko krade ne bi svirao ni penal. Ako je sudac pogrijesio onda je to bila nenamjerna greska.

    Raduje me gol Gojaka, nadam se da ce u nedjelju opet dobro odigrati, a na proljece da bude onaj stari i da uzivamo u njegovim igrama.
  • Ali
    1.9k
    Drugo, igrac istre je utrcao prije vremena, golman je sa obje noge napustio crtu .
    Kako je to sudac iz Splita od ova dva prekrsaja istrinih igraca bas pronacao Brunu kao krivca i zasto nike ponovljen udarac?
    Messi je protiv Milana dobio zuti i priliku za ponovo i naravno ponovo zabio.

    A jos vise me ljuti jer velika vecina kolega na ovom forumu govori kako je sve ok sa sudjenjem i da treba dobiti desetku???
    Kod samog penala ide crveni direktni, uvazavam da nije siguran da li je golman ili stoper istre potegnuo Brunu. Ali ide crveni jer Bruno na putu prema golu nema nikoga dakle nemoze biti izglednija prilika. Dakle cisti crveni, a on daje zuti ??? Di je pomocni da mu kaze da je izgledna prilika ako on vec nike vidio. Nego kaj, ide gledat VAR jer se trazi da je bio offside kod zacetka, pa naknadno uz VAR tek ide crveni.
    Drugo zasto se VAR nije oglasio kad je sudac iskljucio Brunu? Jer zar to nije ponisteni pogodak i da glavnom sucu kaze da je golman lrerano izasao.
    U konacni je Bruno imao i opravdanje da zastane jer je golman vani... A ne crveni karton i jks k tome mu ostaju druga dva zuta od prije ove utakmice...
    Ako to nisu sudacke greske sa tendencijom kaj je?
  • Nino Bule
    11.3k

    Ima redoslijed operacija, prvo se gleda izvođac penala, onda golman pa tek igraci. Dakle ispravno je dat slobodni i zuti bruni, i var tu nema sta intervenirat
  • vjeko1701
    5.9k
    Da je htio pokrast Dinamo da li bi sudio penal i ispravio odluku o žutom silvi u crveni lucicu? Da je htio pokrasti Istru, da li bi poništio penal i dao iskljucujuci drugi žuti petku?
  • BBB Mataa998
    1.2k
    I u nasim redovima ima istih onih kao sto su navijaci Hajduga,kad je sve cisto iako je na nasu stetu ne zele to priznat nego traze neke izgovore. Crveni i penal se tesko vise dodjeljuju,zato sto je penal sam po sebi najstroza kazna. Malo pratiti izmjene u pravilima i naputke sucima,i malo pratiti ostale lige svijeta,jednostavno to se vise ne sudi tako lako
  • vjeko1701
    5.9k
    Istina ali se dodjeljuju u ovakvim situacijama gdje igrac faulira napadača bez jasne namjere igranja loptom, posebno ako je zadnji igrač obrane. To su dodani uvjeti za crveni.
  • The Undertaker
    3.9k
    Mali problem je što je to opet Duje Strukan, inače dobar sudac. On je prošle sezone odbio poziv VAR-a na pregled situacije kad je trebao biti penal zbog igranja rukom igrača Osijeka.
  • Ali
    1.9k

    Po kojem se to pravilu gleda prvo zadnja stvar koja se dogodila ???.

    Nevezano za ovu situaciju, prema vremenskom slijedu se jedino mogu svirati pekrsaji.
    1.Golman napustio crtu
    2.Stoper utrcao
    3. Ako je (po mom vidjenju nije stao) Bruno.

    Kak predkocis prva dva dogadjaja i kaznis treci tj.zadnji.

    To je kao da kazes npr. napadac je bio u offside poziciji i kod primanja lopte stoper ga pokosi. Pa zakljucis da je 11m prvo sto se gleda i sviras 11m. a ne da je prethodio offside.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ono što mene buni je da kad gledaju položaj golmana na VAR-u onda uvijek zamrznu sliku trenutka upućivanja udarca. Kao da ono prije nije važno.
  • Sljeme
    1.7k
    Duje ni ne gleda Petkovića. :lol:

    Attachment
    VID-20211216-WA0001 (2M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.