• deda
    27.5k
    Ovaj žuti tj. crveni karton Bruni je samo šlag na torti njegove kurcobolje. Karma, ništa drugo.
  • Sljeme
    1.7k
    Karma je gol Ristovskog u zadnjim sekundama. Tak se to dela. :victory:
  • deda
    27.5k
    I to. Zaslužio je.
  • markoli
    1.6k
    Ne znam, meni se čini da je Bruno jako usporio, ali ne mogu reći da je skroz zastao. Na neki način i opomena. Bolje sad nego u nekoj važnijoj tekmi. Sad ako je to po pravilima žuti kako kažete, onda neka ga je dobio. Ne vjerujem da nas je sudac htio oštetiti, inače ne bi dobili ni penal (koji nije sporan).

    Još taj HD riješiti i onda u miru se pripremiti za drugi dio sezone.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Majki, pogledaj što je Milf učinio od našeg brunčija i urazumi se!
  • Keyser Soze
    8k
    Po meni Strukan dobro procijenio situaciju kod penala iako ja Petkoviću ne bi dao drugi žuti za to.
  • Jaro
    5.4k
    ako je sudac dobro procijenio, onda nema izbora - po pravilima karton...
    Nakon rezultatski i igrom lose polusezone, dinamo moze zavrsiti na vrhu - nema boljeg lijeka za zadnji val euforije....
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Petković više ne smije pucati penale. Amen!
    Ako nastavi, jednom će nas njegova nonšalancija fino koštati, a s druge strane neće biti istra i utakmica neće završiti 0:2 za dinamo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Već je promašio protiv Lokomotive kada smo sa tim golom mogli okrenuti utakmicu. Jučer nas nije koštalo ništa, ali se slažem da netko drugi preuzme izvođenje penala.
  • Blue98
    722
    Ademi ili Ivanušec trebaju izvodit
  • reziser
    6.2k
    zašto se sad Bruno Marić ne javi sa svojim viđenjem?
  • Ali
    1.9k

    A kad se narugao belgijancima, onda su i eu portali prenosili, a mi svi likovali.
    Protiv Lokse je odustao od svog uobicajenog stila i "poslusao ove gore komentare" opalio bez cekanja i Santini pogodio stranu i obranio.

    Ja i dalje mislim da izvodi penale u jako viskom % uspjesnosti, a to je jedino bitno, stil se nekome svidja nekome ne i da treba i dalje pucati.
  • Infinity
    15.2k
    Ja i dalje mislim da izvodi penale u jako viskom % uspjesnosti, a to je jedino bitno, stil se nekome svidja nekome ne i da treba i dalje pucati.Ali

    85.7% mu je uspjesnost, a opcenito je 80% neki prosjek u svijetu nogometa. 83.6% ima Ronaldo, 78% Messi.
  • Ali
    1.9k
    Dakle bolji i od messia i Cr7, pa kaj to nije dovoljno dobra referenca.
    Thx Infinity na statistici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.