• reziser
    6.2k
    ...i jako bitan financijski faktor...
  • Jaro
    5.3k
    Što je dokaz da je svaka utakmica bitna. Nama se jučer ništa rezultatski ne bi promijenilo da smo izgubili 10-0. Ali psihološki faktor buđenja je nemjerljiv bodovima.deda

    ovo je Guardiola odgovorio kad su ga pitalio zasto ne sipadne iz Liga kupa jedne sezone. Veli - pobjednicki mentalitet i atmosfera se tesko sagrade al vrlo lako i vrlo brzo se sruse tako da on ide na pobjedu u svakom natjecanju i svakoj utakmici...
  • Keyser Soze
    8k
    Ne mogu se oteti dojmu da jučerašnja pobjeda nikom nije iznenađenje nego čista normala. Dobili prvi put u Engleskoj, West Ham (kakav god bio) uz raketu Oršića, ja sam skakao kao dijete kad ga je dao...

    I onda se sjetim da smo mi Dinamo, veći klub od West Hama i shvatim zašto nitko nije u pretjeranoj euforiji :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.