• xavier
    11.1k
    Tekst na Telesportu nakon što Hajduk pobijedi Dinamo...neprocjenjivo :monkey:

    Sad još samo treba Holigina kolumna u stilu "Dobro je napokon savladalo zlo" :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Kao Dinamovcu, svaki tekst Topićev, koji je teški Hajdukovac, mi je gušt pročitat, pa tako i ovaj. Objasnio je neke stvari koje ja sa sjevera nisam vidio.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Tekst na Telesportu nakon što Hajduk pobijedi Dinamo...neprocjenjivo :monkey:xavier

    Ma dobro, Topić uvijek ima analizu dan poslije i obično ne ide u nikakve patetike. Čovjek je jednostavno objasnio što se događalo jučer, a referirao se i na Blažička, što mi je drago, jer Blažičko je to sve pojedostavio na htijenje i nehtijenje što su obične pizdarije.
  • masacusec
    3k
    Kaj briješ?! Evo sad čitam da su lukica i loky napisali na svojim twitter i instagram profilima da će zalijepiti šljagicu livaji čim ga vide...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Daj nemojte stalno tovari ovo, tovari ono, skandirali ovo, pjevali ono. Jadnost svega je spuštati se na njihovu ispod prosječnu razinu i glumit neke generale, šefove i pogotovo tražiti krivce u drugima.

    Najveći krivac ovom Dinamu je sam Dinamo, odnosno najviše od svega onaj tko upravlja njime i vuce ovako loše, kriminalne poteze. Sve što se dogodilo u zadnjih par.mjeseci je samo odraz lošeg vladanja kluba, odnosno politike istog. Smješno da smješnije i jadnije ne može biti. Pristup nula, zalaganje nula. I sad nam krivac treba biti Livaja, Hajduk ili netko treći tko nije naša politika i uprava kluba koja nas je dovela u ovo stanje kakvo jesmo.

    Dok god se dvi tajnice, pandur i nekolicina ljudi, sistema vladanja klubom ne promjeni, nećemo ugledat svjetlost dana.
  • flexXy
    1.9k
    45gfd4pquj32oz7r.jpg
    Nek pjevaju sta ih volja, al ovo mi je vrh. :lol:
    Podsjeca me na ovaj skec sa news bara, sve mi se cini da su ga po subasicu radili:
  • The Undertaker
    3.9k
    Veća sramota je ovaj PR što rade sa ovim djetetom iz Rijeke nego sve ovo pjevanje.
  • Gelipter
    3.4k
    :vomit: :vomit: Nevjerojatno je koliko mogu biti degutantni i patetični, al izgleda to ekipa dole puši. Ipak, oni svaku situaciju marketinški okreću u svoju korist, a naši vrli PRovci su valjda sušta suprotnost.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Telesport mi je postao gadljiv, jedino su ok Topićeve analize i od neki dan je na UNLIKE, kao da čitam primitivno glasilo iz Kaštela.
  • luftwaffe
    645
    cd1282cu6kz6mkb3.jpg
    Srpsko ime?
  • Ludovic IX
    5.1k
    Baš se spuštate na razinu tovara, Mamića. Tako bi on sad nešto izjavio i pričao.

    Oni su u mjesec dana odkad im je trener došao razvili automatizam koji se lijepo vidi kad iznose loptu iz svoje polovice a naši kad trebaju iznest loptu, ovise o tome dal će Petko ili ivanušec proći prvog igrača. I kad ćete shvatiti da to nema veze sa nezalaganjem. Nitko ne može reći da oni nisu htjeli jučer ali kad svaka akcija izgleda ko mučenje i samo slučajno možemo zabiti gol, onda se treba zamisliti. Od prve minute se vidjelo da igraju smislenije od nas.

    Lani kad su poveli 1-0, nije bilo straha jer smo znali da ćemo stvoriti 5 zicera i zabiti 2-3 gola. Sad zicer stvorimo na račun Petkove genijalnosti ili ivanušecove motorike. Ili slučajno
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Subašić pjeva "mrzin dinamo srpsko ime to" :joke: :joke: :joke:
  • NORTE
    8.9k
    Subašić pjeva "mrzin dinamo srpsko ime to" :joke:db-izbjeglica
    Bilo koji Hajdukovac pjeva to :rofl:, a posebno on :lol:
  • Neki tip
    19k
    "Transparent „MRZIN DINAMO“ je unesen na prijevaran i podmukao način, pri čemu su službene osobe Hajduka iskoristile dobronamjernost GNK Dinamo kao organizatora utakmice, koji je poštujući našeg jučerašnjeg protivnika dozvolio unošenje drugačijeg navijačkog transparenta, a ne ovog uvredljivog sadržaja. Ono što je sasvim SIGURNO JE TO DA U BUDUĆIM UTAKMICAMA između Dinama i Hajduka pripadnici navijačke skupine Torcida neće više moći unijeti niti jedan svoj transparent i poruku na naš stadion."

    Iz priopćenja kluba.
  • flexXy
    1.9k

    Nadam se da ce i ubuduce brojat kapacitet stadiona za utakmicu bez zapada i sjevera gore pa da im nece dati vise od 700 ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.