• superhik
    10.2k
    Ma ta njihova suradnja sa svim upravama koje su bile kod njih je već poznata stvar. Od ulaženja njih 50 na jednu ulaznicu do nikakvih pregleda na ulazu.
    Ali dobro, neka ih.
  • Oluja
    3.6k
    Sin Jove i Boje, clan Hajduka pjeva da mrzi srpsko ime Dinamo. Moze li komicnije i shizofrenije?
  • SAS1987
    13.2k
    Niko ne sme da jh bije.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Tovarska lizanja i uvlačenja su nadaleko poznata. Ovaj video treba iskoristiti prije idućeg derbija, da ih zgazimo u Splitu.
  • xavier
    11.1k
    Već sam napisao da mi ide na živce kmečanje oko pjevanja i ne znam oko čega sve ne. Nek pjevaju što god žele, njihova stvar. Isto kao što mi njih nećemo pitati što ćemo pjevati.

    No moram priznati da mi je zanimljivo da njih na stadion puste s ovakvim transparentom dok se našima u pravilu uzimaju čak i prekrižene glave na Poljudu. Znam da je napisano da je "na prevaru", ali baš me zanima kako je to točno izgledalo.
  • BlueVelvet
    336
    Ajde ne budite ko kmečavi tovari, treba im dati karata koliko ih stane na jug, a ne bit papaci pa ograničavati...

    A za ovo su se očito nrkako snašli, jbg sad ako im stvarno zabrane sve koreografije i poruke sami su si kirivi..
  • Blaz
    350
    Na prevaru im je netko pustio i stulica na poluvremenu. Tamo jednostavno rade debili.
  • xavier
    11.1k
    Na prevaru im je netko pustio i stulica na poluvremenu. Tamo jednostavno rade debili.Blaz

    Taj dio nije nikad bio sporan :cool:
  • NORTE
    8.9k
    Znam da je napisano da je "na prevaru", ali baš me zanima kako je to točno izgledalo.xavier
    Isti taj materijal na kojem je nacrtano nešto drugo, a unutar njega ono što je pokazano na tribini. Odlijepiš samo.
  • badjibadara
    1.6k
    BMK sto i kada pjeva.
    Jebe me medijsko trpanje pod tepih, dok se nas aut iz Gorice provlaci mjesecima, a Vrsaljkova ruka na podu godinama, kao i Soudanijev respekt.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A zašto bi im branili da unesu transparent... Nek unose, ako im je to krilatica i nešto što ih određuje, tko smo mi da sudimo?
    Ja to shvaćam kao kompliment! :blush:
  • Crusades1986
    9.5k
    Sad sam na Novoj TV vidio prilog u kojem je rečeno da smo jučer napravili 5 (pet) prekršaja... sofascore kaže 8, to je jednostavno neoprostivo.

    Znači dođeš im na trening prije utakmice, pokusas ih nabrijat svacime, dolazi ti najveci rival i ti napravis jednoznamenkasti broj prekrsaja. Agresivnost na nivou. :vomit:
  • jp23
    2.2k
    Od tih 8 ili 5 prekrsaja 3 je sigurno napravio KTC. Ocito jedini koji može faulirati
  • badjibadara
    1.6k
    Sad sam na Novoj TV vidio prilog u kojem je rečeno da smo jučer napravili 5 (pet) prekršajaCrusades1986

    Igrali poput Kopicevog glasa, pickasto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.