• Neki tip
    19k
    Nadam se da negdje doma sjedi lik koji je negdje na zapadu pustio tu trol ideju o Čačiću i umire od smijeha kakvu je lavinu pokrenuo.

    Sve ko "u povjerenju, čuo iz kluba".

    Ono, iz zajebancije rekao frendu, ali dovoljno glasno da ga čuje par ljudi naokolo..

    Oni među sobom, neki novinar čuo naklapanja, brže bolje objaviti.. drugi prenijeli, da ne zakasne.

    Mi punimo gaće od straha da je istina, a trol sa zapada od smijeha kako nam ga je smjestio.

    Eto, to bih ja volio da je istina.
  • miro
    3.1k
    malo i o igračima....svi bekovi koje imamo su za goli k. a najgori je Ristovski. Franjić NIJE bek, ubit će dečka u pojam seljenjem po pozicijama. Gojak, on je bio duplo bolji igrač prije 3 godine, on sad nema kaj tražit ni na klupi. Andrić, nula bodova, ali to se vidjelo još kod Bjelice. S druge strane, Tolić, Špikić, Bulat oni MORAJU igrat puno više, ti dečki ne smiju trunut u svojim najboljim godinama.
  • Slavonac86
    305
    Šuška se o Kopiću kao privremeno riješenje...
  • Tundra
    511
    ne šuška se nego je nažalost potvrđeno...
  • Infinity
    15.2k
    Jel mi sad cekamo da uprava prihvati tu ostavku ili je neopoziva?
  • Crusades1986
    9.6k
    Sutra u 11 su najavili pressicu...
  • LovroZG
    1.3k
    Jel mi sad cekamo da uprava prihvati tu ostavku ili je neopoziva?Infinity

    U priopćenju se klub zahvalio Krznaru na uspjesima, računam da je to onda to.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Onaj nogomet jučer, naš, krvarile su mi oči gledajući to. Čisto mučenje i teška stihija. Rijeka je osim 3 gola imala još 3, 4 dobre kontre koje su otvorili na gotovo identičan način svaki put. Naših previše naprijed, u obrani jedan ili dva i Rijeka s par dodavanja je već blizu šesnaesterca.
  • Papastrumf
    9.4k
    Koju si ti utakmicu gledao? Jucer je 2. poluvrijeme bilo jedno od boljih ove sezone. Zapucali smo 5-6 teskih zicera.
  • Mali Zeus
    9.3k
    To sve nešto na horuk kao i puno toga do sada, na to mislim. Sad da je bilo 5, 6 teških zicera, nije, ali dobro možda drugačije gledamo na teške zicere.
  • Cosey
    433
    Slažem se. Jedna od naših najboljih tekmi ove sezone. Druga je stvar kaj smo mi imali šanse, a oni zabijali golove.
  • Crusades1986
    9.6k
    Jučer iznenađujuće otvorena dva ulaza na Sjever.
  • reziser
    6.2k
    gledam Orsiceve zicere iz 76 minute, nevjerojatni promasaji....
  • reziser
    6.2k
    Jučer iznenađujuće otvorena dva ulaza na Sjever.Crusades1986

    kazem ja da citaju zonu u dinamu 100%
  • seljak86
    2.3k
    U nedjelju ako nas bude malo na sjeveru, u velikom smo kurcu. Ova tovarija iz cijele Hrvatske dolazi jer im se kurac digao na titulu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.