• Salva
    2.3k
    Cudno mi je da nema previse “nabrijavanja” i slanja poziva. Ovo je jedan od jacih derbija u zadnjih ne znam koliko godina, kako na terenu tako i na tribinama (tovara dolazi jako puno). Stvarno se nadam da necemo podbacit, ali uz ovakve pasivne pozive ne vjerujem da ce doc itko ko nije standardan na vecim tekmama.
  • reziser
    6.2k
    sinoc, na zapadu, nevjerojatno, 5 cura, engleskinja, doslo na utakmicu, pitam ih zakaj ste dosle, kazu na advent u zagrebu a poklopilo se i ova utakmica pa smo htjele vidjeti kako je to kod vas?
    Ostale sokirane stadionom, brojem ljudi, smrznute, pokisle i počašćene bezalkoholnom pivom :wink:
  • superhik
    10.2k
    nadam se da ste se ponudili ugrijati ih i napiti :smile:
  • reziser
    6.2k
    nadam se da ste se ponudili ugrijati ih i napitisuperhik

    kao sto vec rekoh, vjeran ženi, ali to ne znači da nisam dobar domaćin i da nemogu počastiti drage gošće
    Za sve ostalo prepustio bih vama mlađima :wink:
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Ostale sokirane stadionom, brojem ljudi, smrznute, pokisle i počašćene bezalkoholnom pivom :wink:reziser

    Dozivile i osjetile čar Maksimira :smile:
  • Markelo
    2.5k
    Jbt, koliko riba ima na Maksimiru a momci kući sjede
  • superhik
    10.2k
    Ja kako sam se oženio ne pričam nikako sa ženama, osim ako mi se obrate. A kamo li da ulazim u razgovor s nekim tamo Engleskinjama :smile:
  • Nousername
    608
    To su picke od momaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.