• xavier
    11.1k
    nemam ja sa njime problem. Problem imam sa njegovom ulogom na terenu, jer je on baš taj koji utrčaje iza odbrane i koji ode igrat napad, a ne znam jel mu lošija desna, lijeva ili udarac tintarom... defanzivno se trudi i tu nema zamjerke, al za napad, bolje ne. Mislim da nekolicina navijača ima "PTSP" od njegovog "Sivonjić alike" promašaja protiv Benfice.. jednostavno je napadački ko balkon ograničen, i ne volim tu ulogu kad igra, da li je to do trenera ili on napadački nije kapacitet za Dinamo, mislim da je oboje.Navijač Dinama

    Iz ovog tvog bi netko zaključio da Gojak igra napadača :blush:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pa igra napadačkog veznog, umjesto box to box kao što to jest.
  • xavier
    11.1k
    pa igra napadačkog veznog, umjesto box to box kao što to jest.Navijač Dinama

    "Box to box" nije pozicija na terenu nego uloga odnosno način na koji neki igrač igra, a što se tiče pozicije, igramo 4-2-3-1 i on igra jednog od ona dva zadnja vezna tako da ne znam zašto misliš da igra "napadačkog veznog". Tu poziciju u zadnje vrijeme igra Petko.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    grafički ja znam da to jest tako. Kao i za Box to box, bas sam i zbog toga naveo to, jer to mu je uloga, ali igra kao druga 10 uz Petka, koji onda kasnije ide naprijed. Par put je Gojak uzeo loptu i poveo napad, i protiv Osijeka je također imao i dva- tri udarca, a glavom kad udara okrene se ko vrtuljak i gornjim djelom glave udari. Ponavljam, ja njega nit mrzim nit išta, nego mi se samo ta uloga da on ide naprijed i vodi napade ne sviđa, nek pomogne odbrani, svejedno je sam Gojak jedan od požtvovanijih igrača i jako pristojan defanzivac. Nažaloat tu dolaze stvari kao što je trener, pa i Gojak ne može tu puno učinit i utjecat na to.
  • Mališan
    1.7k
    Nadam se da će Krkan nakrcat sredinu terena i Petka gurnut tam di je najbolji - u špicu.

    Livi - Moha, Šutalo, Theofile, Franjić - Gojak, Mišić, Ademi, Ivanušec, Orša - Petko
  • deda
    27.3k
    Izmako se i sektor 7 na zapadu dolje.
  • LovroZG
    1.3k
    Nekak sumnjam da će se Petković vratit u napad. Jedino se nadam da je Ademi dovoljno spreman da starta.
  • masacusec
    3k
    Najveći krivac ove godine za lošu posjetu u Europi je sigurno Uprava.Papastrumf

    Ne samo ove godine, već unazad 10g! To nije jedini, ali je dominantni razlog!
  • The Undertaker
    3.9k
    Baš gledam Rafale, ovi iz Genka će misliti da se opet zaratilo.
  • xavier
    11.1k


    Baš komentiran da stvarno nisko lete :smile:
  • Mali Zeus
    9.1k
    Mi smo ometanje protivnika prije tekme doveli na neku drugu razinu.
  • Mališan
    1.7k
    Nekak sumnjam da će se Petković vratit u napadLovroZG

    To je neka moja nada. Ne volim ga gledat na ceneru, dojma sam da je igrač manje u obrani i sve s njim me podsjeća na doba kad je Sammir igro cenera prije desetak godina. Obrambeno ne postoji na terenu, a bez lopte se kreće u radijusu od 15-20 metara. Ne prolazi to više u današnjem nogometu. Na ceneru je po meni prosječan igrač ako ne i gore, a na špici je puno upotrebljiviji kad veže stopere na sebe
  • Krizy
    35k
    Petković obrambeno ne postoji na terenu???
  • Mališan
    1.7k
    Da, lijeno igra obranu, moj dojam.
  • Krizy
    35k
    Na branjenju prekida je među važnijima, jako puno puta ide do kraja u borbi za aut, spušta se da bi iznio loptu, čak trećinu dodavanja napravi na našoj polovici terena.
    Poštujem ali moje mišljenje je da dovoljno dobro igra i obranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.