• bbb medimurje
    2.9k
    Ja predviđam oko 4576
    Cudno mi je da ipak nije veca pomama za ulaznicama jer ipak se radi o prelomnoj utakmici za proljece u europi. Cak i u doba najvec bojkota boysa uvijek bi te prelomne utakmice privukle vise ljudi i stadion bi kolko tolko bio ispunjen, a sad ispada da budu sve ovogodišnje europske utakmice posjecenije od ove koja direktno odlucuje o drugom mjestu i proljecuju u europi.
    Mislim da ima vise razloga zakaj je to tak :
    1. Preskupo je placati kartu minimalno 120kn i onda jos testiranje tak da ukupni trošak samo za ulazak na stadion bude oko 200 kn pojedinacno - po meni je to glavni razlog
    2. Nedostatak godisnjih
    3. Krki
    4. Toplo hladni rezultati
    5. Hladno vrijeme
  • Infinity
    15.1k
    Veceras jednostavno moramo dobiti. Moramo si kupiti mir u Europi kako bi mogli zapeti u ligi do Bozica. Raspored je gust, al bit ce lakse igrati ako znamo da smo vec prosli grupu u Europi.

    Ja se i dalje nadam da mi mozemo biti prvi. Nadam se da cemo uz nasu pobjedu dobiti i pobjedu Rapida. To bi znacilo da idemo u London po prvo mjesto, mada mislim da nikome u klubu to nije pod moranje i to ne bi utjecalo na potpunu posvetu HNL-u.

    Nama je u ove dvije utakmice dovoljan jedan jedini bod za prezimljavanje, uz uslov da protiv Genka ne izgubimo s cetiri razlike.
  • Papastrumf
    9.3k

    Korona je sigurno uzela jedan dio ljudi također. Mislim na strah, ne na ove zaražene.
    Najveći krivac ove godine za lošu posjetu u Europi je sigurno Uprava.
    Izostanak godišnjih ulaznica, a onda i skroz nerealne cijene ulaznica s obzirom na situaciju i potrebna dodatna testiranja.
    Da nisu napravili ove greške, posjeta također ne bi bila bajna, ali sigurno su sjebali mogućnost za dosta veću posjetu nego što su imali do sada, a i danas.
  • pencilneck
    611
    Danas je ključno ne izgubiti. U ovoj situaciji ne bih bio nezadovoljan s remijem iz više razloga. Prvo, ekipa je labilna i narušenog samopouzdanja. Osigurati proljeće u Europi (neovisno u kom natjecanju) kolo prije kraja sigurno bi skinuo velik dio pritiska s leđa ekipe, što bi se vrlo vjerojatno očitovalo i u rezultatima u HNL-u do kraja polusezone. Drugo, daleko od toga da bi nas bod izbacio iz šansi za drugo mjesto. Štoviše, ovaj Genk je toliko nepouzdan da me uopće ne bi iznenadilo da kiksaju doma s Rapidom, a u tom slučaju nama je i bod danas dovoljan za drugo mjesto. Ako se to i ne dogodi, pa Genk pobijedi Rapida, proljeće u Konferencijskoj ligi nije uopće loša alternativa. Ako se dobro ekipiramo na zimu, tu možemo biti u konkurenciji i za trofej. U Europa ligi smo vjerojatno out odmah u prvoj nokaut fazi, s obzirom na to koje ekipe će dolaziti iz LP kao potencijalni protivnici.

    Tražiti pobjedu danas, ali ništa strašno ako se i remizira. Poraz, u kombinaciji s Rapidovih 1X protiv WHU-a je potencijalna katastrofa.
  • reziser
    6.2k
    vjerujem danas u pobjedu. Kaj se tiče posjete, nisam optimističan, iako je vrijeme vrlo pogodno. max 7000 :( :(
    nisu mi jasni gledatelji, idu na gostovanja, putuju po par sati, a kad im velim za danasnju tekmu, neda im se? misterija....
    svi cjepljeni, svi imaju potvrde, a neda im se doma na tekme...
  • deda
    27.2k
    Na stranu publika, ova utakmica mogla bi biti vrlo interesantna sa stajališta prosječnog nogometnog kibica. Ulozi su veliki, obje momčadi imaju šansu i svoje kalkulacije za prolazak dalje, bit će stvarno zanimljivo vidjeti kako će treneri taktički postaviti svoje ekipe. Očekujem ziherašku utakmicu s malo šansi i udaraca na gol te nadmudrivanje na sredini terena.
  • Krizy
    34.8k
    Prodano 250 ulaznica za goste.
  • reziser
    6.2k
    kaj se tiče guzve na ulasku, dolazim oko 18 na stadion, prođem sve moguće kontrole, cuga ispod zapada i nema guzve ni čekanja.... i naravno na vrijeme sam na tekmi :)
  • deda
    27.2k
    Očekujem
    Liva-Moha-Šutalo-Ktc-Franjić-Mišić-Gojak-Ademi-Oršić-Petković-Ivanušec
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ja mislim čak da će Ristovski početi. Ostalo se slažem.
  • Navijač Dinama
    7.2k
    Livi-Rile,Šutalo,Theo,Franjić-Mišić,Ademi-Ivanuše,Petković i Oršić.

    Sad ne znam jel lošije i gore po nas da ovaj 11.ti igrač bude Čop u napadu ili Gojak na veznom..

    Navijača 7623, rezultat 2-0 pobjeda.
  • Baneki
    703
    Očekujem pobjedu, moramo okrenuti ovaj negativan niz u HNL. Iako i Genk u zadnjih pet kola ima tri poraza, jedan remi.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pobjeda u Europi koja nam osigura mir da se usredotočimo do Božica na HNL
  • Neki tip
    18.7k
    pa dobro, što je Gojak takav problem?

    Ima on puno mana, ali ja ne znam po čemu on to manje donosi nego, npr., Mišić.

    Gojak je pošten igrač s vrlinama i manama, dovoljno dobar za Dinamo, s nažalost lošom realizacijom zbog koje je mnogima na zubu.

    Za percepciju njega kao igrača, korisnije bi mu bilo da ne ulazi iz drugog plana u prilike, jer tamo sjebe, a to se onda jako vidi i pamti (logično).

    Slažem se da on i Mišić skupa nisu baš neka sretna kombinacija, ali nisam baš tako siguran da je baš uvijek Gojak taj koji treba biti pedro.
  • Navijač Dinama
    7.2k
    nemam ja sa njime problem. Problem imam sa njegovom ulogom na terenu, jer je on baš taj koji utrčaje iza odbrane i koji ode igrat napad, a ne znam jel mu lošija desna, lijeva ili udarac tintarom... defanzivno se trudi i tu nema zamjerke, al za napad, bolje ne. Mislim da nekolicina navijača ima "PTSP" od njegovog "Sivonjić alike" promašaja protiv Benfice.. jednostavno je napadački ko balkon ograničen, i ne volim tu ulogu kad igra, da li je to do trenera ili on napadački nije kapacitet za Dinamo, mislim da je oboje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.