• Krizy
    35k
    Omjer na Maksimiru u HNL-u je 4-3-1 (50% pobjeda)
    Omjer na Maksimiru u Europi je 3-2-1 (50% pobjeda)
    Ukupni omjer na Maksimiru ove sezone je 7-5-2 (očito 50% pobjeda)

    Katastrofalno


    2020./21.
    HNL 14-2-2 (4 utakmice nismo dobili, toliko ove sezone već nakon 8 domaćih HNL utakmica)
    EUROPA 5-1-1 (puno teži protivnici)
    KUP 2-0-0
    UKUPNO: 21-3-3 (Dinamo na Maksimiru nije pobijedio u 6 od 27 utakmica, ove sezone u 7 od 14)

    2019./20.
    HNL 15-2-1
    EUROPA 3-2-1
    UKUPNO: 18-4-2 (Dinamo na Maksimiru nije pobijedio u 6 od 24 utakmice, ove sezone u 7 od 14)

    Damire odlazi!
  • marcio amoroso
    31.9k

    Baš tako. Pa naša ekipa koje je “na ledu” i u kojoj su Zagorac, Dilaver, Bulat, Tolić, Špikić itd bi bila bar druga u prvenstvu.
    Jednostavno je nevjerojatno kako loše stojimo u prvenstvu.
  • deda
    27.4k
    Ja cijelo vrijeme imam dojam da mi igramo kao neka ocvala talijanska momčad donjeg dijela tablice. Igramo kao neku igru dominacije, ali u biti čisto alibi pimplanje pa ako neki genijalaca rijesi utakmicu super, ako ne i x je dobar. To nije Dinamo i tako se ne osvajaju prvenstva i gradi pobjednička momčad. Za meme je to totalni fijasko i s njegovom smjenom se kasni dva mjeseca.
  • xavier
    11.1k
    Ja cijelo vrijeme imam dojam da mi igramo kao neka ocvala talijanska momčad donjeg dijela tablice.deda

    Ja nemam ništa protiv "talijanskog nogometa", dapače, ali onda bi za početak trebali imati neprobojnu obranu. No za razliku od toga, mi svako malo prelako primimo golove od nekog.
  • deda
    27.4k
    Dodatak ti stoji :up:
  • Krizy
    35k
    Na TM-u su dostupni podaci od 2006./07.
    Fali koja utakmica možda ali dobro. One s par utakmica nisam stavljao.

    Branko Ivanković - 51 utakmica - 2.43 prosjek bodova
    Branko Ivanković - 26 utakmica - 1.85
    Krunoslav Jurčić - 55 utakmica - 1.96
    Vahid Halilhodžić - 32 utakmice - 2.38
    Krunoslav Jurčić - 29 utakmica - 1.90
    Ante Čačić - 41 utakmica - 2.12
    Krunoslav Jurčić - 28 utakmica - 2.36
    Zoran Mamić - 140 utakmica - 2.24
    Zlatko Kranjčar - 16 utakmica - 2.19
    Ivaylo Petev - 35 utakmica - 2.11
    Mario Cvitanović - 32 utakmice - 2.22
    Nenad Bjelica - 99 utakmica - 2.30
    Zoran Mamić - 40 utakmica - 2.25
    Damir Krznar - 46 utakmica - 2.07

    Poredak po prosjeku bodova:
    1. Branko Ivanković (1.put) - 51 utakmica - 2.43
    2. Vahid Halilhodžić - 32 utakmice - 2.38
    3. Krunoslav Jurčić (3.) - 28 utakmica - 2.36
    4. Nenad Bjelica - 99 utakmica - 2.30
    5. Zoran Mamić (2.) - 40 utakmica - 2.25
    6. Zoran Mamić (1.) - 140 utakmica - 2.24
    7. Mario Cvitanović - 32 utakmice - 2.22
    8. Zlatko Kranjčar - 16 utakmica - 2.19
    9. Ante Čačić - 41 utakmica - 2.12
    10. Ivaylo Petev - 35 utakmica - 2.11
    11. Damir Krznar - 46 utakmica - 2.07
    12. Krunoslav Jurčić (1.) - 55 utakmica - 1.96
    13. Krunoslav Jurčić (2.) - 29 utakmica - 1.90
    14. Branko Ivanković (2.) - 26 utakmica - 1.85

    Šta se čeka, jbg Damire..
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    A lojanlost Međugorju?
    Tablica?
  • masacusec
    3k
    Kratko i jasno, damir krznar je satelit kojim se upravlja putem joysticka iz centralnog ureda u međugorju...i kao takav, krznar paše spomenutom centralnom uredu.
  • Infinity
    15.2k
    Nije dovoljno biti samo poslusan da bi valjao Mamicima tako da vam je ta prica promasena. Dinamo bi imao istog trenera vec 15 godina da je to tako. Pored toga sto si poslusan trebas i napraviti neki ku*ac s tom ekipom. Krznar to ne radi i to sto je poslusan ga nece spasiti. Poslusnost te dovede na klupu, ali te onda na toj klupi duzi period mogu zadrzati samo rezultati.

    Sta ce Mamici izvuci iz kluba koji ne zaradjuje u Europi i koji igra ko ku*ac i ne prodaje igrace?

    Zao mi je sto sam malo prost, zivcan sam zbog svih tih sra*a i losih rezultata, al Krznara pusenje ispod stola ne moze spsiti otkaza, a ne nesto drugo.
  • Neki tip
    19k
    Krznara pusenje ispod stola ne moze spsiti otkaza, a ne nesto drugo.Infinity

    Sve 5, stoji ti post, osim kaj otkaza Krznaru baš i nema na vidiku.
  • LovroZG
    1.3k

    Nakon Šibenika imamo redom Rijeku, Hajduk i West Ham. Tu bi otkaz mogo izronit ak Krznar ne sredi i sebe i igru.
  • Neki tip
    19k
    a znam, al od ljeta zazivamo novog trenera, nije da dosad nije bilo povoda i razloga za to..
  • masacusec
    3k
    Čuvan je i mažen, previše i predugo da bi bila slučajnost.
  • Bosskovitz
    7.2k
    U narednih 10 dana imamo Rijeku u kupu, Hajduk u HNL-u i West Ham u Europa ligi.

    • Ako izgubimo od Rijeke, ispali smo iz kupa što je izjednačenje pretprošlosezonskog najlošijeg rezultata unazad 9 godina.
    • Ako izgubimo od Hajduka, padamo na četvrto mjesto i 6 bodova iza Osijeka, doduše s utakmicom manje no u 17. kolu nismo tako loše stajali još od Lige za bedaka 2004/05.
    • Ako Genk dobije Rapida a mi izgubimo od West Hama u Londonu, što je prema kladionicama najvjerojatniji ishod, padamo na treće mjesto u skupini EL što je najlošiji europski rezultat od 2017.

    Ne vjerujem da Krznar može preživjeti tih deset dana i pobijediti sve tri utakmice, a neuspjeh u više od jedne od njih bi trebao značiti automatski otkaz; čak i da ignoriramo to što izgledamo loše i bezidejno, sam Krznar je doslovno dao poslije utakmice izjavu da nema ideje što napraviti ("Baš me zanima tko će prvi pronaći odgovor na pitanje zašto po primljenom golu krenete dobro, a kad ga zabijete onda klecnete?") i svaka sljedeća silovana pobjeda na sirovu kvalitativnu nadmoć naših igrača nad protivnikom bez trunka ikakve smislene taktike, organizacije, sistema i automatizma u igri je samo odgađanje neminovnog.

    Čak i Krznar sam već zna da neće dočekati kraj sezone na klupi. Što prije ode, to bolje i manje bolno za sve.
  • NORTE
    8.9k
    U zimskoj pauzi sigurno stiže novi trener. Ovaj ne može podići momčad, a kamoli nuklearnu raketu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.