• Stihl
    3k
    Iskreno se nadam da bu tak. Svaki dan provjeravam jel napokon dobio otkaz, al evo jos uvjek je tu.
  • badjibadara
    1.6k
    Krznar je trenutačno gromobran nelegalne uprave.
    Sve je palo na njega, lošeg trenera i marionetskog SD.
    Njegovim padom moglo bi opet krenuti sa pitanjima, a to naravno nije u interesu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    On je uistinu mačka sa 7 života. Izdržao je do sada i realno je pred vratima raja. Ima Rijeku u kupu koja je također neuvjerljiva i može je dobiti. Ima Hajduka gdje će naši igrači ionako biti nabrijani i ima taj četvrtak gdje mu je potreban bod ili povoljan rezultat iz Genka.

    Jednostavno nije nerealno da dobije Rijeku, Hadjuka i prezimi u EL, a ako to ostvari eto ti njega na klupi i na proljeće. Poraz u dvije od tri tekme bi sigurno značio otkaz i on je toga svjestan. Zanimljivih 10 dana je pred nama.
  • NORTE
    9k
    Krznar je trenutačno gromobran nelegalne uprave.
    Sve je palo na njega, lošeg trenera
    Žnidaršić
    No baš je uprava kriva za njegovo držanje na klupi. Umjesto da dovedu stranca i time sebi osiguraju mir.
  • badjibadara
    1.6k
    Možda skype uprava. Sumnjam da ova ima te ovlasti.
  • deda
    27.5k
    Krki ima kapacitet za druge poslove u klubu, ali za trenera prve momčadi nije. Ne sumnjam da će odraditi polusezonu bez obzira na štetu. To je problem. Dobrog trenera ne možeš angažirati u bilo kojem trenu. To je stvar vizije.
  • Ali
    1.9k
    Ja imam osjecaj da su od prvog dana racunali da bu Krznar privremeno rjesenje, malo ih je poremetila euforija nastala nakon Tottenhama, sto se cesto zna u nogometu dogoditi da stavis pomocnika na glavnog privremeno i jega prvih par kola pomazi rezultat i onda mu produzis ulogu glavnog.
    S druge strane mi se cini da nemogu pridobiti nekog jaceg trenera a siguran sam da su probali nekoliko varijanti ali sva ta zamrsenost oko nacina upravljanja, stadion itd sigurno nije mamac za iole kvalitetnijeg i ozbiljnijeg trenera.
    Ja se nekako potajno nadam da bi se moglo u Monacu radi rezultata ispod ocekivanja dogoditi smjena pa da braca Kovac preuzmu Dinamo, to mislim da bi bilo dugorocno sjajno rjesenje.
    A od ostalih imena koja se spominju, Biscan bi bio odlican izbor, iako njemu ide ide odlicno sa u21 pa tu racuna da bi nakon katara mogao sa referencama uspjeha u21 preuzeti repku a to je danas godinu dana pa mu mukotrpni rad sa mogucim neosvajanjem titule ili neulaska u skuoine uefe nebi dobro sjelo, komfornije je dobiti jos neke austrijance i norvezane i litavce sa u21 i mirno se samopopeti jednu stepenjcu vise u hns.
    Kek, izgleda isto otpada, meni osobno nije extra tuga radi toga kaj nece, ako nis drugo jer se necka, a ako nekom poziv dinama na prvu nije odgovor DA, nisam siguran da mu je tu mjesto.
    Na kraju mozda ce vam glupo zvucati, ali mislim da bi onaj decko T.Stipic cak bio dobro rjesenje, ima potrebnu emociju i lako to prenosi na svlacionicu, sa druge strane skolovao se u njemackoj pa ima razvijenu radnu disciplinu, spada u noviju generaciju pa mu ni pomocnici i tehnika nisu strani...
    I ostaju silni stranci, sto je uvijek lutrija...
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne znam kaj bi bilo nerealnije od ovoga da bi Kovači došli iz Monaca u HNL ili da Dinamo preuzme lik koji je neuspješno vodio Slaven Belupo i koji je više pamćen po modnom izričaju nego po sportskim rezultatima.
  • Eduardo
    17.2k
    Okladio bi se da Krznar neće na klupi dočekati West Ham. Ispada od Rijeke, a neće dobiti ni Hajduka što bi uz sve do sada trebalo biti dovoljno da ga se makne
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znam kaj bi bilo nerealnije od ovoga da bi Kovači došli iz Monaca u HNL ili da Dinamo preuzme lik koji je neuspješno vodio Slaven Belupo i koji je više pamćen po modnom izričaju nego po sportskim rezultatima.Crusades1986

    Haha da, svako kolo druga obleka i druga neka izjava koja bi se vrtila po medijima, jer je želio ispasti jako mudar i fora.
  • xavier
    11.1k


    Čekaj, Stipić je po tebi nečim pokazao da bi trebao biti trener Dinama? Stvarno?
  • SAS1987
    13.3k
    Prema viđenom u Slavenu može Stipić u Dinamu raditi jedino ko konobar.
  • Ali
    1.9k
    Ocekivano ruganje na spomen Stipica, ali po mom misljenju je bolji od Krznara.
    Od HR trenera nevidim da ima u ponudi slobodan i da je bolji.
    Ja se samo sjecam da kad je preuzeo Belupo je te godine Belupo dobio i Rijeku i Hajduk i Lokomotivu (sve su to bile ekipe barem 2-3x skuplje) a protiv Dinama je imao 2:2 do 90minute.
    Tak da samo na osnovu tih rezultata bih rekao da zna izvuci max iz ispodprosjecnih igraca, a vjerujem da bi onda i iznadprosjecne igrace za hnl podigao barem za 20% sto je ovog trenutka dovoljno za osvajanje naslova u tom istom hnl. Jer sa Krznarom smo pali za barem 30%...
    Daleko od toga da je prvi pick i da je genijalac, ali od raspolozivih a da znaju hnl a da su bolji od Krznara, samo to sam izrekao.
    Jer dosta ljudi je prizivalo Tomica iz Rijeke, a mislim da u medjusobnom omjeru Stipic sa losijim sastavim ima isti ili cak i bolji skor, a Tomic je u Lokosima tada imao Grbica, Jakica, Kastratia, Uzunia, Tolica, Kolingera...
    Jer mislim da nekoh izvrsnog sada u 11mj nema na vidiku, a ovaj bi izvukao sezonu do kraja na prvom mjestu a onda odrijesit "kesu" i dovest za ozbiljne novce pravi strucni tim za cca 2mil€ i da nas poslozi
  • xavier
    11.1k


    Ne znam je li bolji od Krznara, ali i ako je, to i nije neka ne znam kakva referenca. Zašto bi morao biti "hrvatski trener" i "znati HNL"? Imamo toliko jaču momčad od ostalih, da bi HNL trebao bez problema riješiti i bilo koji prosječan trener koji "ne zna HNL"...ako ćemo već tako, nama treba trener koji "zna Europu".

    Ti sad tu izvlačiš neke Stipićeve rezultate i na osnovu toga je on dobar trener...ako ćemo tako, Krznar je izbacio Tottenham, plasirat će u još jedno europsko proljeće, dobio je Osijeka 2:0 u Gradskom vrtu, "razbio" Genk u gostima...ispada da je onda on zapravo dobar trener.

    A što se tiče Tomića, kako sam više puta napisao, ja ga nikad nisam želio jer jednostavno nemam povjerenja u trenera čije momčadi tako olako primaju golove i prosipaju prednost.
  • Eduardo
    17.2k
    Jer dosta ljudi je prizivalo Tomica iz Rijeke, a mislim da u medjusobnom omjeru Stipic sa losijim sastavim ima isti ili cak i bolji skorAli

    • Slaven Belupo 1:0 Lokomotiva (16.kolo | 19. - 20.)
    • Lokomotiva 3:0 Slaven Belupo (25.kolo | 19. - 20.)
    • Slaven Belupo 1:1 Lokomotiva (16.kolo | 19. - 20.)
    • Slaven Belupo 1:3 Lokomotiva (Kup | 19. - 20.)
    • Slaven Belupo 0:0 Lokomotiva (06.kolo | 20. - 21.)

    Jedna pobjeda Stipića, dvije pobjede Tomića i dva X-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.