• Ali
    1.9k

    Ok nisam znao da su igrali kup, u hnl su u egalu na to sam se referirao.

    Ja i dalje mislim da njima treba netko tko moze prenijeti emocije na ekipu i podignuti kvalitetu kroz bolji pristup utakmicama, a naravno da nije istovremeno totalna neznalica po pitanju taktike....

    Kaj se tice Europe u ovoj sezoni decki mislim da je to to kaj se tice bodova, sa porazom Rapida i nasim porazom u Londonu jos mozda i odigramo dva kola, a sa x u Londonu mislim da svaki od mogucih protivnika je prejaka ekipa za nas bez obzira tko dodje na mjesto Krkija. Za sezunu 22/23 ima smisla , zato sam i rekao da do tada treba platiti pravi strucni tim ljudi...
    Tak da od 12mj 2021 do ljeta bi nam takav mozda bio ok, ako tko zna boljeg nek ga predlozi
  • SAS1987
    13.3k
    Tak da od 12mj 2021 do ljeta bi nam takav mozda bio ok, ako tko zna boljeg nek ga predloziAli

    Mi smo Dinamo Zagreb i u siroj regiji imamo najvišji budget, najvišji koeficient, najbolje igrače, najbolju skolu nogometa itd a za trenera bi imali Stipica? :smile:
  • Ali
    1.9k

    Pa sigurno je losiji od Bjelice, Kranjcara i Maminja, a vjerujem da je bolji od Jovicevica, Krznara, M.Cvitanovica, Peteva, Jurcica...
    A to su nasi sefovi na klupi zadnjih 10g.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ako vec moramo uzimat privremenog trenera rađe bi klafurica nego klauna stipica
  • Baneki
    714
    Kakav Stipić, Tomica "napet si" Ivković čeka kao začeta puška. Koliki su samo dobili priliku prije njega.
  • SAS1987
    13.3k
    Peteva, JurcicaAli

    Nema sanse da je bolji od njih. Nije da ih zazivam ali recimo taj Petev je u HNL osvajao 2.46 bodova po tekmi a drugi par rukavica sto je ona Rijeka bila još bolja.
  • Neki tip
    19k
    Nisam danas stigao, do evo puta kući s posla, ni pomirisati Zonu i vidim boldanu temu Krznar pa otvorim sve nadajuć' se..

    I onda još skužim da imam 2 stranice nepročitanih.. reko', mora da se neko čudo dogodilo.

    Kad ono, Stipić "predložen" za trenera pa 2 stranice rasprave o tome. :yikes: :monkey:

    Mislim, pretpostavljam da je Ali ozbiljno mislio, ali ovo je zbilja perfektan primjer kako trolanje inače funkcionira.
  • Infinity
    15.2k
    Tomislav Stipic je vodio klub u drugoj ligi u Njemackoj. Ispao je s tim klubom u trecu. Odmah je preuzeo novi klub u trecoj ligi i s tim klubom ispao u crtvrtu ligu.

    Jedini klub s kojim nema ispod 50% pobjeda je onaj koji je vodio dvije utakmice i dobio jednu.

    Tomislav Stipic je marketing strucnjak, glasnogovornik i slicno. Trener za Dinamo nije.
  • ZGBhoy
    1.7k
    on i njegove ekipe su bile teške rupetine ovdje u Njemačkoj, njemu Dat Dinamo u ruke bi bila farsa
  • Baneki
    714

    Koja komedija, nedostaje onaj smajlić koji se valja od smijeha. Pa kako je uspio toliko ušminkati reference da ga je Slaven angažirao?
  • Dudu
    2.6k
    Još će ispast da je Slaven ozbiljan klub, LOL
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tomislav Stipic je vodio klub u drugoj ligi u Njemackoj. Ispao je s tim klubom u trecu. Odmah je preuzeo novi klub u trecoj ligi i s tim klubom ispao u crtvrtu ligu.Infinity

    Bar je imao konstantu. :lol:
  • Stihl
    3k

    Pa i je, kaj god rekli slaven je dugi niz godina standardni prvoligas i uvjek su tu u nekoj sredini, cak i vise prema gornjem dijelu ljestvice. U nekim prijasnjim godinama su cak bili standardni sudionici intertoto kupa i finalisti HR kupa, tako da po meni sasvim pristojan klub.
  • Dudu
    2.6k
    Nekad je i Nottingham Forrest osvajao Ligu Prvaka. Slaven Belupo ima odličan budžet za HNL, a zadnjih godina se sve više srozavaju prema dnu tablice, umjesto da napadaju vrh, što bi po budžetu morali.

    To što netko dobije otkaz kao trener Slaven Belupa u kratkom vremenskom roku, ne vidim kako mu može biti referenca za Dinamo ili bilo koji klub veći od Slavena. Lik je komedijaš, za njega je uspjeh bosanska ili slovenska liga.
  • xavier
    11.1k
    Pa kako je uspio toliko ušminkati reference da ga je Slaven angažirao?Baneki

    Pa nije da baš naši klubovi, osim Dinama te ponekad ostala 3 "velika" kluba, mogu puno birati. Uzmu nekog tko nije preskup i nadaju se da su dobro izabrali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.