• Papastrumf
    9.3k
    Nadam se da se čeka da Kek završi s kvalifikacijama u 11. mjesecu.
  • Infinity
    15.1k
    Kek je prije mjesec potpisao ugovor do 2024. Sumnjam da bi on to htio raskinuti nakon sto je frisko potpisao.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ma može se ugovor i prekinuti. Ovaj ciklus se završava, nešto preuspješan nije da plaču za njim. Jednostavno po meni win win za sve strane.
  • xavier
    11.1k
    Mislim ja sam apsolutno za Keka, samo nemojte za nekoliko mjeseci kukati da "zašto ne igraju klinci" jer Kek baš i nije poznat kao trener koji voli (previše) neiskusnih igrača na terenu.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ja osobno sam uvijek za to da igraju kvalitetni igrači, a kad vidim da Keku za Sloveniju igra u napadu dečko od 18 godina onda sam siguran da i on gleda samo jel netko kvalitetan ili nije, a ne koliko ima godina.

    Edit: u Dinamu već od dolaska Bjelice ne igra previše klinaca.
    Ova naša udarna postava koja je igrala kod Zorana ili sada kod Krznara nema niti jednog klinca.
    Najmlađi je Ivanušec kojeg bi i Kek sigurno uvrstio u prvih 11.
  • markoli
    1.6k
    Moj izbor je Bišćan.
  • xavier
    11.1k
    Ova naša udarna postava koja je igrala kod Zorana ili sada kod Krznara nema niti jednog klinca.marcio amoroso

    Da, ta momčad nije imala, ali sad se to malo promijenilo...tu je Franjić, Šutalo, imamo Bulata i Baturinu koje svi zazivaju.

    No nije ovo moje ni bilo kontra Keka. Kako sam napisao, ja sam apsolutno za njega.
  • xavier
    11.1k


    Bišćan je i moj prvi izbor, ali nekako mi se čini da nije realno u ovom trenutku. No ako je on stvarno opcija, ja sam apsolutno za.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bišćan je pragmatičan i malo ziheraški trener. Meni onako tip Bjelice. I ja bi bio apsolutno za njega. Sumnjam da bi općenito bio netko protiv.
  • NitkoBitan
    11.4k
    Igor Bišćan kaže da neće odustati od borbe za demokratski Dinamo te da im je to jedini cilj. - Kopirao sam iz jednog članka iz 2014. Nepodoban Upravi tak da nista od tog
  • xavier
    11.1k
    Igor Bišćan kaže da neće odustati od borbe za demokratski Dinamo te da im je to jedini cilj. - Kopirao sam iz jednog članka iz 2014. Nepodoban Upravi tak da nista od togNitkoBitan

    To je članak od prije 7 godina. Danas je Bišćan trener profesionalac i mislim da to ne bi puno smetalo ni njemu ni upravi.
  • Infinity
    15.1k
    Ma ja sumnjam da bi Kek sad potpisao ugovor ako ga misli raskinuti nakon tri mjeseca. Eventualno da si dize cijenu.

    Neki dan sam gledao listu slobodnih trenera i trazio njihove place. Iznenadio sam se. Za mnoge od njih sam mislio da su puno skuplji. Kad uzmem u obzir da je Dinamo Bjelicu placao milijun eura i da bi mozda mogli i pomjeriti granicu malo, a da netko od ovih malo popusti rucnu, mogla bi se sastaviti respektabilna lista trenera.

    Jedno ime mi je posebno zazvonilo.

    Martin O'Neill. Posljednji posao u Nottingham Forrestu. Placa milijun eura, kao i ranije na klupi Irske. Na ovog cvikerasa sam postao slab jos dok je vodio Aston Villu i prilicno sam se sjebao kad sam mu vidio placu. Ocekivao sam barem tri milijuna. Kod dosta trenera nisam ni gledao placu s obzirom da je jasno da su nedostupni, al njega provjerih jer mi je drag. Ne znam jel uopce realno da takvo ime dodje u Dinamo, al da ga Dinamo moze platiti, moze. Posljednjih osam godina je prvo vodio Irsku, a onda i Nottingham za placu koju je Bjelica imao u Dinamu.
  • SAS1987
    13.2k
    Kek i Dinamo su perfect match. Na jednoj strani trenersko iskustvo a nije još star za trenera (60 godina), način igre koji je za europske rezultate Dinama dokazano najbolji, ima jako veliki autoritet (mislim da sam već pričao o tome da su ga Viole uz dva člana uprave kluba na 2 sata zaključale u prostoriju i zahtijevale da odstupi s mjesta trenera Maribora a on ih gladko odjebao i nastavio biti trener :rofl: ).

    S druge strane bi mu Dinamo nudio veliki budget, najbolje igrače i vrhunac karijere. Produžio je ugovor ali puno ljudi nije zadovoljno njegovim radom tako da bi ga po meni Dinamo opet probao dovest pa ako prođe prođe. Prošli put je skoro potpisao ugovor ali je ostao jedino zbog gospodskih dogovora s našim savezom tako da možda ima neke nade. I još je domaći trener.

    A što se tiče mladih igrača. Istina, on u ekipu stavlja najbolje igraće koje ima ali sigurno nije budala da protiv lošijih protivnica ne stavlja mlade super talente poput Baturine, Buljata itd.

    Ovdje je statistika o igračima koji su debitirali kod Keka i može se vidjeti da je čak i dao puno prilike mladim igračima.
    https://www.transfermarkt.com/matjaz-kek/debuetanten/trainer/1519/plus/0?wettbewerb_id=WMQ6

    Na kratko, ima nade da se ga dovede ali nisam siguran koliko je realno. Pa da i Kek nije opcija, ima Dinamo (kao što je kazao kolega puno kvalitetnih trenera koje Dinamo može platiti).
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja sam nažalost skeptičan oko svega i mislim da promjene neće biti do zimske pauze a do onda ćemo ispušiti i europu a i u HNL-u bi mogli imat 5-6 bodova zaostatka i onda drž gaće da dobiješ ove zaostale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.