• Neki tip
    19.2k
    Najkraće - bolji od percepcije.

    Fali mu autoriteta pa čak i ega, da bi se nametnuo jačim svlačionicama, ali nije glupan i neznalica kakvim ga se prikazuje. Vrlo uporan, a nogomet voli valjda više i od samog sebe. Imam dojam da nogometu nije posvećen samo kad spava, a i tad ga valjda sanja. Radi na sebi i stalno uči.

    O ostalim osobinama, zbog kojih ga ne želim na mjestu trenera Dinama, ne vrijedi trošiti riječi.
  • Bosna86
    11.6k
    Neki dan je Sammir rekao da je on najbolji trener koji ga je trenirao u Dinamu
  • Infinity
    15.2k
    Kolega malo prosiri raspravu na javnost. Moram priznati da nisam ocekivao da ce prvi komentar odmah biti pozitivan. Da ne duljim, slozio bih se s @Neki tip sa Zapada. Kruno sigurno zna jako puno o nogometu, uveo nas je u LP, bio je viceprvak drzave s Belupom, al autoritet je ono sto nije imao i sto po mom misljenju ne bi imao ni danas u Dinamu. Covjek malo nije imao ni srece, sam je sebe pokopao nekim izjavama i stalnim vracanjem u Dinamo. Mislim da bi danas s Osijekom bez problema osvojio drugu poziciju, a povratkom u Dinamo bi dodatno unakazio svoje ime. Mozda mu je cak najbolje da se drzi sto dalje od HNL-a.
  • xavier
    11.1k
    Najkraće - bolji od percepcije.Neki tip sa Zapada

    Apsolutno. Da se razumijemo, daleko mi je on nekog idealnog trenera, ali zapravo o njemu imam čak bolje mišljenje nego o nekim drugim dinamovim "žeton" trenerima. Govorim isključivo o nogometnim idejama. Minus su stvari van terena. Onaj legendarna presica na kojoj se svađao sam sa sobom je stvarno nadrealna.
  • Neki tip
    19.2k
    Bio sam prilično siguran da ću ostati "usamljeni jahač", uz solidnu šansu da budem citiran u onoj temi "biseri Foruma" ili tako nekako.. :)

    Nemam ništa protiv toga da budem "manjinac", kad je u pitanju mišljenje iza kojeg stojim, ali drago mi je ipak da vas ima još koji Krunu ne drže za trenersku trubu.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Čak su do sada svi rekli da je Kruno kao trener dobar, i prilično se svi slažemo. Dobar kao trener ali mu fali dosta drugih stvari.
  • reziser
    6.2k

    Kaj znači biti dobar trener?

    Samo rezultati su mjerilo.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Pa Kruno ima rezultate. Čovjek je bio sa jednim Belupom drugi.
  • deda
    27.7k
    Bojan Knežević navodno potpisao za Gironu, čujem iz seoskih kuloara
  • Mali dioničar
    14.1k
    Bojan Knežević navodno potpisao za Gironu,deda

    Sad će Srbija biti jebeno opasna na Euru 2020 iduće godine.
  • Krizy
    35.8k
    Stranac manje :grin:
  • Eduardo
    17.4k
    Anderlecht pismeno obavijestio Juventus da neće produžiti posudbu Marku Pjaci. Igrao je u samo četiri utakmice, postigao jedan gol.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Krama zabio u Dortmundu.

    Olmo na Jedvaja. Ne baš doslovce, ali srest će se.

    oesbo06ba1mivivj.png
  • Dudu
    2.6k
    Krama baš ima taj neki kilerski instinkt, frajer nije uspio spojit 3-4 utakmice u nizu zbog neugodne ozljede i svejedno uspije bit najbolji strijelac Hoffenheima u Bundesligi
  • Eduardo
    17.4k
    4 komada u 50' uvalio Kramarić Borussiji :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.