• Navijač Dinama
    7.3k
    i ja gledam i ne vjerujem, da hoce jos jedan da bude 5x :smile:
  • marcio amoroso
    32.2k
    I još su ga izveli u sedamdesetoj minuti.
  • immerwieder
    1.2k
    kolko bi im tek fatos zabil kad je krama vier
  • Dino
    2.2k
    Fatos bi iso do sest komada bez brige :grin:
  • deda
    27.7k
    Benković i Ćorić standardno klupa u svojim drugoligaškim klubovima. :down:
  • Crusades1986
    9.7k
    Fakat sam ocekivao nesto od Benkovića. Ovo je nista.
  • Kwedi
    3.8k
    To se zove dobar PR.
    Niti Kranjčar, ni Ćorić ni Haladona nisu imali ko Ben tretman di lik nije igrao pripreme, svaku drugu utakmicu HNL-a preskače da se ne bi potrgao i još u HNL-u je stoperima Dinama fakat teško odradit utakmicu, a lik ima s 18-19 godina nastup na Allianz areni u Ligi prvaka.
  • Nino Bule
    11.4k
    Po meni benkovic bas nije imao dobar PR u smislu da je bio projekt kluba sto mu je i pomoglo, nego je jednostavno bio jako dobar i velik talent. U to doba projekt kluba je bio ante coric koji nije morao nista odgovorno radit u igri osim izgledat dobro s loptom naprijed i zabijat golove. Benkovic bez takvog pritiska se dobro razvio u kompletnog igraca vec u dinamu, ali nije za visu razinu + su ga ozljede unistile. Na kraju krajeva koji je to stoper tada bio bolji u dinamu da bi ga zamjenio u prvoj postavi, sigurno nije bio guran preko reda.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ne da je guran preko reda,al je da se ružno izrazim - roba s greškom koju su u Dinamu uspješno zakamuflirali
  • Dudu
    2.6k
    I mene je začudilo kako je uopće prošao liječnički pregled u Leicesteru, već u Dinamu je bio dobro izlomljen, kasnije se to samo nastavilo..
  • markoli
    1.7k
    I Šimunović isto. Celtic mu neće produžiti ugovor.

    Tijekom pet godina dok je bio zdrav par mjeseci u kontinuitetu je igrao, ali nažalost je svako malo bio van terena. Nije da se možemo previše čuditi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Brekalo na meti Atalante.
  • Beowulf112
    301
    Samo dalje od italije brekalo.Propast ce u italiji.Nek ode u neku spanjolsku ekipu tipa sevilla,valencia,sociedad..bolji mu je izbor za karijeru
  • Mali dioničar
    14.1k
    Zakaj bi propao u Atalanti? Pa ljudi igraju spektakularan nogomet, zabijaju po 7 golova u Serie A.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.