• Navijač Dinama
    7.3k
    bi, za dobavljat lopte :razz:
  • marcio amoroso
    32.2k

    Nije neka igračina, ali nije vala ni panjina. Igrali su i gori za nas.
  • Kwedi
    3.8k
    Kelti žele Benkovića umjesto Joze kažu škotski mediji
  • bezvangori
    174
    Otpisalo ga.

    “Želim se iskreno zahvaliti Jozi, odličnom momku koji je godinama pružao sve od sebe za Celtic. Jozo je bio član našeg velikog kluba već duže vrijeme i pružio nam je neke odlične trenutke. Imao je zaista važnu ulogu u našim uspjesima. Jozi i njegovoj obitelji želimo sve najbolje u budućnosti. Sigurni smo da će biti uspješan i u budućnosti.” – rekao je menadžer Neil Lennon.
    Izvor
  • Eduardo
    17.5k
    Nije neka igračina, ali nije vala ni panjina. Igrali su i gori za nas.marcio amoroso

    Slažem se. Ali, da bih ga volio vidjeti ponovno u dresu Dinama, to ne. Posebno jer je toliko sklon ozljedama.
  • deda
    27.7k
    Nije on dovoljno dobar za nas
  • Eduardo
    17.5k
    - Ja sam bio najbolji igrač i kad sam izlazio i kada sam ponekad i popio. Jesam li u karijeri postigao što želio? Mislim da jesam. Nogomet mi hobi, a dobro sam zaradio od njega i zadovoljan sam. Ali talent nisam do kraja iskoristio, da sam dao sve što sam mogao, ne bih danas igrao ovdje - dodao je Sammir za Večernji list i objasnio:

    - Ali kad sam bio najbolji, Dinamo me nije htio prodati. Svi su govorili da izlazim, pijem, a Dinamu je bilo u interesu da se to priča jer sam imao ponude, a nisu me htjeli prodati. Preporodio sam se u Lokomotivi, tek kad odete iz Dinama, saznate neke stvari i zgade vam se ljudi koji su tamo radili. Sve ću to otkriti u autobiografiji.
    — Sammir
  • deda
    27.7k
    Eto Danija konačno
  • immerwieder
    1.2k
    zabil olmo prvi bundesligaški, s ruba šesnaest dočekal izbijanje nakon kornera
  • marcio amoroso
    32.2k
    Treću u nizu starta, sad i gol. Očigledno prošla faza privikavanja na Bundesligu.
  • Eduardo
    17.5k
    Izuzev gola, kako igra?
  • Ero
    932
    Jedan od boljih igrača na terenu defintivno, imao je još jednu sjajnu šansu sa 15ak metara uz samu stativu
  • Kwedi
    3.8k
    Gordon Schildenfeld mogao bi se vratiti u HNL. Bivši reprezentativni stoper trenira sa Šibenikom i navijači povratnika u prvu ligu nadaju se da će predvoditi Šibenik u povratničkoj sezoni. Šifo ima 35 godina i od 2017. igra za ciparski Anorthosis. A iz Šibenika se 2007. otisnuo u svijet, do Dinama, Besiktasa, Duisburga, Sturma, Eintrachta, moskovskog Dinama, PAOK-a, Panathinaikosa i opet Dinama, do Cipra.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ne znam koliko će se usrećit s njime ako je istina xD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.