• Mali dioničar
    14.1k
    Bilo bi solidno pitanje za kviz “koji je tada budući, a danas bivši igrač Dinama slomio nogu tada budućem, a danas bivšem treneru Dinama u utakmici koju nije igrao Dinamo?”
  • Cosey
    434
    "gol s autokomande"Kwedi

    Strašan gol, mada mi je njegov najbolji protiv Jamajke.
  • Neki tip
    19.2k

    Al ton glasa je najjači.. :lol: frajer zabije s 35 metara u rašlje, a komentator kao da je upravo dodao loptu prvom do sebe.. sve mi se nešto čini da mu nije baš bilo drago. :brow: :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Gledajuci sve te snimke iz Juge ja sam stekao dojam da su svi komentatori bili kao na sahranama. I ono famozno 'ljudi moji, je li to moguce' je realno goli k*, a smatra se za neku top reakciju komentatora. Emocije komentatora prije rata i poslije rata su nebo i zemlja. Ovi prije nisu imali ni 10% onoga sto komentatori danas imaju. Kao da su price za spavanje pricali.
  • Neki tip
    19.2k
    Kao da su price za spavanje pricali.Infinity

    Stjepana Baloga bi plaćali suhim zlatom. Čovjek imao peh pa rođen u krivo vrijeme. :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Balog je za njih ono sto su juznoamerikanci za Baloga. Mozda sam stekao pogresan dojam, al gledajuci sve najvece utakmice imao sam dojam da komentiraju likovi kojima to nije posao.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Olmo odigrao svih 90 minuta u pobjedi Leipzeiga u gostima kod Mainza(5-0)
  • Cosey
    434
    Gledajuci sve te snimke iz Juge ja sam stekao dojam da su svi komentatori bili kao na sahranama. I ono famozno 'ljudi moji, je li to moguce' je realno goli k*, a smatra se za neku top reakciju komentatora. Emocije komentatora prije rata i poslije rata su nebo i zemlja. Ovi prije nisu imali ni 10% onoga sto komentatori danas imaju. Kao da su price za spavanje pricali.Infinity

    Da sad ne stavljam, gledam snimku, Hajduk protiv nekoga, četvrtfinale Kupa Uefa, na Poljudu preko 40 000 ljudi, euforija na najjače, a Boris Mutić komentira kao da komentira snimku.
  • Neki tip
    19.2k
    Nisam bio svjestan toga. Vozio se danas i slusam HR2 i puste snimku zadnjih 20 sekundi finala SP u kosarci u Ljubljani, 1970., kad je Jugoslavija prvi put postala svjetski prvak.

    Bas Boris Mutić. Zvučalo je kao cetvrtfinale nekog kupa u badmintonu. Onako, drago mu, ali nis posebno..

    Valjda je to tada bio profesionalni standard. Na komentatoru je da analizira i prenosi, trezveno, a ne da pokazuje emociju. Meni je, ipak, puno draze uzivljenje i "neprimjereno" navijanje za naše.. ma koji bili.
  • deda
    27.7k
    Znači bilježimo 3. tekmu u fond.
  • Kwedi
    3.8k
    Dogurao do juniora Dinama, al Mostaši to proglasili ko da je oslobodio Zagreb. Bio je inače reprezentativni kadet.

    qtzgianghyhzgjxr.png
  • Kwedi
    3.8k
    Russian journalist Sergei Egorov in his telegram channel "Football Bigi" reported that two RPL clubs are interested in the Belarusian football player Vitaly Lisakovich
    “CSKA and Ural are interested in the striker of the Belarusian Shakhtar (Salihorsk) Vitaly Lisakovich (22). The player was in the Urals last winter, but the club did not make a final decision then.
  • Crusades1986
    9.7k
    Odbacena kaznena prijava protiv Vukojevica za obiteljsko nasilje
  • Kwedi
    3.8k
    Šimunoviću ističe ugovor. Bi li ta panjina i prevara bio pojačanje za nas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.