• don
    1.8k
    @Pop corn kod Zajeca u ured i uradi ono jedino ispravno za ovu legendu.

    IMG-8233.png
  • Nolifer
    6.7k
    Ovo me baš šokiralo. Jedan od dražih golmana koji su branili boje Dinama. Drž se legendo!

    Koch mit uns! :pray:
  • Georg Koch
    3.7k
    Ovo za Kocha me bas dirnulo, najezio se totalno.
    Bas ga volim nemoguce, stranac s mudima, stranac stava: rodjen sam na Tresnjevci.
    Upravo zato i nick po njemu.
    Nadam se standing ovations od par minuta, na krcatom Maksimiru za kraj sezone.

    Koch mit uns :heart:
  • Pop corn
    5.1k
    kod Zajeca u ured i uradi ono jedino ispravno za ovu legendu.don

    Od jutra smo s njim u kontaktu čim se saznalo. Ostalo ću zadržati za nas neko vrijeme
  • Kermit
    58
    Legenda. @Pop corn bravo, nek se sve posloži pa da dođe na proslavu.

    Georg, iako je protivnik zajeban, NEMA PREDAJE!
  • Marley
    871
    A daj :sad:
    Ovih dana razmisljam o Turini, normalno zbog godisnjice, kako je zivot nepravedan...

    Sad ovo. Georg, drzi se hrabri covjece :sad: :pray:
  • masacusec
    3.1k
    Meni osobno naš najdraži stranac u posljednjih 20g! Disao je i živio za Dinamo dok je bio tu. Ponašao se "domaćije" od mnogih domaćih!
    Punkeru, drži se!
    KMU!
  • Nevo7
    608
    Jedna anegdota sa Kochom i zakaj ga baš volim...
    Klinac, osnovna škola, Dinamo igra protiv nekoga u Europi, nemrem se sjetiti sad koga. Kupujem Večernjak, ili Sportske, samo zbog postera momčadi. Na naslovnoj strani gospodin Georg Koch.
    Hodam Selskom prema školi, čitam novine, raširio ruke, na pločniku je usko, a trebam se mimoići sa čovjekom ispred sebe. Spuštam novine, pogledam prema gore, kad ono Georg Koch glavom i brdom, u obleki Dinama sa onom velikom trening torbom na jednom ramenu. Nasmiješi mi se, namigne i prođe dalje.
    Ja skamenjen, nisam znao kaj je, ono frajer u novinama na naslovnoj fotografiji, ja te novine čitam dok hodam i on se ukaže ispred mene. Kakav frajer!
    Legendo, drži mi se! :strong:
  • Jurki
    8.8k
    Drzi se imenjače.. du bist nicht allein. :pray:
    Ich glaube an deine genesung.
    Nema predaje.
  • Fanboy
    2.2k
    Koja legenda i vizionar...Čovjek je ovo izjavio 4.12.2007 godine.

    https://www.24sata.hr/sport/georg-koch-luka-modric-je-najbolji-igrac-na-svijetu-39884

    Baš zbog tih iskrenih izjava, zalaganja i da se nikad nije štetio je postao nezaboravna figura Dinama. Georg nek je Božji blagoslov s tobom i nek ti samo iznenađuješ sve i doživiš nam što više.

    Gesta od strane kluba i ovacije stadiona su zaista najmanje što se ovom velikanu može ponuditi.
  • Zagi
    5.2k
    Dok mi ne dokaže da se kuži u nogomet više od Šike , ne vjerujem.
  • Mrvica
    3.3k
    Kakva tužna vijest. Čovjek koji mi je od prvog dana u Dinamu bio jedan od najdražih ljudi zbog toga što nema dlake na jeziku ili kako kažu ameri ''true badass''... Izgleda mi kao čovjek s kojim možeš ići u rat i biti siguran da će ti čuvat leđa. Nažalost život nema nekakva pravila, il jesi il nisi.. Drži se legendo, plava vojska je uz tebe.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Germanijak danas: “ Kako doznajemo, ljudi iz Dinama su u stalnom kontaktu s Kochom”

    :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.