• The Undertaker
    4.1k
    Ja sam isto protiv povratka i završavanja karijere u Dinamu. Mislim da Dinamo nije (više) klub za udomljavanje na kraju karijere. Ne znam što bi Modrića ili Mandžukića motiviralo da, nakon svega, igraju punim gasom u Dinamu. A sve ispod toga nije dovoljno dobro, barem za današnji Dinamo.
  • BluePhone67
    3.3k
    koliko zaradio/uzeo Zvone?The Undertaker

    Koliko je uzeo Zvone Boban, moze neke konkretne brojke, dokazi, protok novca, potpisani ugovor izmedju kluba i igraca, drugog kluba i igraca itd. Oko tog slucaja Boban/klubovi/Hrvatske lutrija ako se ne varam da su novci prevaljani nemamo bas sve crno na bijelo.

    Što se mene tice sve tko se okrznuo od Dinama i novca je kriv pa i Boban, ali o tom slučaju nema puno redaka napisano da bi mogli podvuci crtu i povuci paralelu oko njega i modrica.
  • The Undertaker
    4.1k

    Tranfer Bobana je bio 7 mil eur a Modrića 21. Tako da se novčani doprinos klubu ne može uspoređivati. Ono što je poanta mog posta je da bi se doprinos klubu trebao mjeriti isključivo po doprinosu na terenu, koliko utakmica je odigrao, koliko trofeja osvojio i sl. a ne koliko novca je zaradio ( pogotovo jer prodaje klub/uprava a ne igrač) ili, što je popularno u zadnje vrijeme, da li je za ili protiv Mamića. Po meni, Ademi je veća klupska "legenda" i od Modrića i od Bobana ali to su neki moji kriteriji.
  • Kwedi
    3.8k
    Je li Zvone prekršio zakon, antidatirao ugovor i lagao na sudu?
  • The Undertaker
    4.1k

    Formalno ne, realno da (prekršio zakon). Isto vrijedi za Modrića. Da te podsjetim, Modrić nije čak ni optužen tj. optužnica je odbačena.
  • Kwedi
    3.8k
    Odbačena je istraga koja se može ponoviti nakon pravomoćnosti presude.

    U HDZistanu, gdje sunce ne sija za svakog isto - tebe ili mene bi osudili za pljačku i laganje na sudu. Štakor je nacionalni heroj.
  • The Undertaker
    4.1k

    Još gore je bilo 91. Ovo sad je Švedska prema onome što se radilo tada.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne kuzim koja je sad poanta naseg dezurnog mamicevca ? Boli me kurac koliko je koji igrac donio novaca u klubu mali stakor do dan danas drzi lojtre mamicu i nije dobrodosao nazad.
  • Guinness
    2k
    Badelj - 30.10.2011. u Puli pokazao srednji prst i psovao nam maku , u veljači 2012 je također ima određene gestikulacije prema nama

    Pjaca - 25.11.2015. "U Londonu ćemo igrati za Zdravka Mamića" , "Opet ste, kao i početkom sezone, ostali bez klupskoga "šefa" Zdravka Mamića, kako je u svlačionici dočekano njegovo pritvaranje? Pobjednički ritam na proljeće – Kad je prvi put bio u istražnom zatvoru, dobro smo se nosili s tim i vjerujem da smo mu olakšali teške trenutke. Sad ćemo u Londonu igrati za njega i za Arijana!"

    Ima toga još, ovo je samo šta mi pada napamet prvo.

    @sas1987
  • Krizy
    36.4k
    Rrahmani zabio za vodstvo Kosova vs Crna Gora
  • Ero
    934
    jebeno sam zaboravio da taj igrač uopće postoji.. :scream:
  • xavier
    11.1k


    Onda brzo zaboravljaš, pa još do prije par mjeseci je bio kod nas :blush:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Soudani 2 gola za pobjedu Olympiacosa od 2-1.
  • deda
    28k
    Bojan Knežević i Endri Cekici golovi za Olimpijo
  • deda
    28k
    Ante Ćorić asist u Secundi :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.