• Dudu
    2.6k
    Mislim da je bila ova vec, naletio negdje pa sam samo kopirao link slike..
  • SAS1987
    13.3k
    Čestitke Sunji i nadam se da uživa u 13. klubu druge lige :lol:
  • reziser
    6.2k
    Bišćam službeno trener u 21!!
  • reziser
    6.2k
    Sretan 39 rođendan Ivanu Turini :heart:
    Neka mu je laka zemlja
  • Neki tip
    19k
    Turina je odrastao u zgradi do moje, godinu i nešto stariji.. nismo bili prijatelji, ali dobri poznanici da. Svi smo ga zvali po nadimku.
    Pomogao mi je srediti smještaj u Poznanu 2012., a tad je već bio u Švedskoj. Uglavnom, baš baš dobar tip, i s puno strasti za Dinamo.
  • deda
    27.6k
    Modrić zabio gol za Real protiv Granade. Halilović rezerva i u Heerenveenu.
  • deda
    27.6k
    Brekalo asist za pobjedu Wolfsburga.

    Ante Ćorić ulazi u 82. minuti za Almeriu u 2. španjolskoj ligi. :mask:
  • Hipo
    406
    Mandžo i pjaca otpisani iz juvea.
  • Infinity
    15.2k
    Mandzo ce se snaci. Al Pjaca? Ugovor mu istice u ljeto 2021., znaci jos godinu i pol. Tog decka bi ja rado opet vidio u Dinamu. Opcija posudbe na zimu pa moguci otkup na ljeto za sicu. U tih pola godine ako se ne nametne jbg. Na ljeto ode Olmo, dobit cemo 30-40 milijuna i treba uloziti barem 3-4 u jednog igraca koji ce nam biti top klasa. Nisu njih dva ista pozicija, ali su igraci koji odlucuju utakmice. Jest ovaj stalno ozlijedjen, al igranje na nizoj razini uz rotacije bi smanjilo mogucnost ozljeda. Uostalom, tu je struka, pa nek procjeni.
  • MarkoN86
    30
    Istina,nešto kao i dolazak Andrijaševića natrag u Rijeku,tamo gdje mu najbolje ide,tako bi i za Pjacu učinio na posudbu,ne samo za njega nego i za Ćorića i Lovrena jer ne vidim ga u sastavu Fortuna Dusseldorf
  • Infinity
    15.2k
    Za Lovrena bas i ne znam da mi je nesto pozeljan, za Corica znam, kao i Halilovica, ne bi ih zelio u Dinamu. S druge strane bi Pjacu ili Roga rado vidio, Roga pogotovo nakon prodaje Olma, jer bi imali sjajnog fantazistu, ali mi se cini da je on vec prodan u Cagliari.
  • Neki tip
    19k
    Calgiari ga je posudio do kraja sezone s obvezom kupnje, 15ak mil eura ukupno cini mi se. Igra redovito. Ne bas posebno dobro, ali redovito.
  • Bosna86
    11.5k
    Prolazak kao treci i all in, zadrzati Olma, uzeti Pjacu na posudbu, Olmo ce i u zadnjoj godini imati cijenu pogotovo ako ga pozove za euro, sto je realno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.