• BluePhone67
    3.2k
    Zdravi Pjaca uvijek, a Coric ne hvala, imamo vec Majera vjecitog talenta i selfi manekena.
  • Infinity
    15.2k
    Za Majera cak jos uvijek i postoji nada da ce biti neki igrac. Coric, cao!
  • MM17
    221
    Prije bi Mandžukića probao dovest nego Pjacu ili takvog nekog manekenčića u Dinamo!
  • Neki tip
    19k
    Pjaca manekenčić!? Uvijek borac do kraja, pristojan prema svima, poštenog odnosa prema dresu, bez ikakve potrebe za medijskim i inim preseravanjem.

    Mandžukić mi je jedan od najdražih igrača uopće, da se ne bismo krivo razumjeli.

    Ali Pjacu proglasit manekenčićem? Sto ljudi, sto ćudi, baš.
  • xavier
    11.1k
    Ironično je što nisam mogao dočekati da Mandžukić napokon ode iz kluba. Teško je opisati koliko me živcirao svojim glupostima na kraju epizode u Dinamu. Iskreno, nije mi bilo na kraj pameti da će tu svoju energiju uspjeti kanalizirati u pravom smjeru i postati igrač kakav je postao. No on je u ovom trenutku za Dinamo utopija jer će imati ponuda kakvim Dinamo ni u snu ne može parirati.

    Što se tiče Pjace, za njega sam pak mislio da će postati vrhunski igrač jer je imao sve što moderno krilo treba imati. No njega su ozljede na žalost zaustavile i nisam siguran kakva mu je budućnost, a uz to, bez obzira na sve napisano, financijski će opet biti preskup.
  • reziser
    6.2k
    čitam malo o vašim željama
    pa da i ja velim svoje mišljenje
    rado bi vidio natrag i Roga, i Pjacu, i Mandžu...
    nebi Halilovića ni Čorića...

    ali na žalost svih nas i naših želja, to je samo naša želja koja će ostati neostvarena, kao i stadion i mnoge druge stvari
  • deda
    27.6k
    Budi optimističan Režek. Što se tiče igrača izvana po meni eventualno možemo računati na Pjacu. Sve drugo je nedostižno ili nije vrijedno. Ćorić i Halilović nikad u životu neće igrati u boljem i većem klubu od Dinama, pa onda ni za nas nisu niti su bili.
  • reziser
    6.2k
    znaš da sam ja uvijek optimista ali i realan i objektivan, kužimo se, ne? ;)

    mislim da ni na Pjacu nemremo računat kao realnu opciju povratka, na žalost
    Čorić i Halilović vječiti talenti koji se nikad nisu pokazali, bojim se da slična sudbina ide i Majeru...
  • Beowulf112
    301
    Modric jos nije potpisao s realom novi ugovor?Znam da zvuci dosta nerealno da dode sljedece ljeto natrag u dinamo i da odradi sezonu ili dvije prije umirovljenja jer vjv ce imat puno izdasnijih ponuda.Real u proslosti nikad nije nudio nove ugovore igracima u 35. Godini i redovito su ih se rjesavali i zato nebi me cudilo da modric ode ca naljeto.Samo vjv nece ponovo u nas plavi dres.:(
  • Bosna86
    11.5k
    Radije bi Saska Pandeva gledo u 35 g, nego tog malog kleptomana
  • xavier
    11.1k
    I ja sam među onima koji nikako ne žele Luku u Dinamu. Jasno je meni da je tu bilo svakakvih pritisaka i da su veliki interesi bili u igri, ali ostaje činjenica da je on lagao kako bi zaštitio veliku krađu na štetu ovog kluba.

    No mislim da ni njemu svakako ne pada na pamet vraćati se tako da je ovo ionako samo hipotetska rasprava.

    Jedini igrač za kojeg mi je stvarno žao je Zvone. Zna se da je ovdje bio više od "samo igrača" i uvijek je govorio o tom povratku...i onda na kraju karijere ode na onu posudbu u Celtu :yikes:
  • The Undertaker
    4k
    Kad smo već kod financijskih doprinosa klubu, koliko je klubu zaradio Luka (a koliko uzeo sebi ili ZM) a koliko zaradio/uzeo Zvone? Ako je to mjerilo.
  • Guinness
    1.9k
    Pjaca manekenčić!? Uvijek borac do kraja, pristojan prema svima, poštenog odnosa prema dresu, bez ikakve potrebe za medijskim i inim preseravanjem.Neki tip sa Zapada

    Pjaca je, uz Badelja, najveće smeće šta je igralo u Dinamu zadnjih 10 godina.
  • SAS1987
    13.3k
    Ma kakav Modrić, neka govno ostane sto dalje od Dinama.

    A Boban mi je jako pao u očima zbog totalne neangažiranosti u borbi protiv onih koji su nama uzeli klub.

    Pjaca je, uz Badelja,bk5b
    Zasto?
  • Infinity
    15.2k
    Modrica ne zelim u Dinamu zbog kleptomanije. Npr ne zelim ni Mandzukica jer mi ide na k*, ali bih ga podnio jer moze pomoci Dinamu. Modric je star, ali moze sigurno jos sezonu izgurati, pogotovo u Dinamu, al taman da bude vrhunski igrac i taman da i ja nekako prevalim preko te kleptomanije, opet ga ne bi zelio, jer ce opet doci do podjela, privatnih bojkota i slicno. Mi smo u takvom k* da nam bilo sta moze potjerati i ovih 2.000 sto dolaze na stadion i to je prvi razlog zasto ne zelim Modrica nazad, pa tek onda moj privatni stav da je ostetio Dinamo i da ga ja kao ja ne zelim tu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.