• Slepipap
    26
    Lokomotiva ima trenutno problem sa neisplacivanjem placa tako da ne vjerujem da ga oni mogu platiti, bez obzira na odlasak Ivanušeca. Rijeka, mozda Osijek...
  • Neki tip
    19.3k
    Da, Osijek bi mogao biti. Fali im play..

    Ne znam baš da će se usrećit s njim, ne znam koliko uopce vise ozbiljan nog moze/želi igrat..
  • vjeko1701
    5.9k
    Netko na snetu napisao da su Gorica i Hajduk u pitanju.
  • Neki tip
    19.3k
    Ne vjerujem u Hajduk, trolanje..

    Gorica, viš, da, nisu mi pali na pamet, ali lako moguće
  • Slepipap
    26
    Hajduk nije sigurno, imaju previse ofenzivnih igraca u kadru, cak i viska. Sta ce im jos i Sammir. Uostalom Caktaš im je na toj poziciji i igra dobro.

    Ako cemo gledati po kadrovima ekipa onda Osijeku fali "Sammir" i Rijeci fali "Sammir". Cak je i Gorica danas dovela Hammada.
  • vjeko1701
    5.9k
    A ne znam, ne vidim da bi mogao igrati ikome od njih u prvih 11. Pa on je u Dinamu patil od kronične kurcobolje, di neće u Hajduku ili Gorici. S tim da Gorica igra jako trkački nabrijan nogomet kaj on nije baš mogao ni u najboljim danima a Hajduk na njegovoj poziciji ima Caktaša koji je trenutno siugrno bolji igrač.
  • xavier
    11.1k
    Iskreno, sve mi to zvuči jako nategnuto. Gorici takav igrač ne treba jer ga ne mogu kasnije prodati, a još bi zauzimao mjesto nekom koga mogu. Teško mi je zamisliti da bi ga Hajduk doveo, čak i ako maknemo financije na stranu iako je i taj dio upitan.

    Ako ima istine u tome, bojim se da mu je destinacija Maksimir. Ako ode Olmo, trijumfalno predstave Sammira kao pojačanje :yikes:
  • Neki tip
    19.3k
    tebe je prošlost zbilja isprepadala na najjače.. :lol:

    Nema šanse da je Dinamo. Nije prošao 2017., ne postoji ni najmanja šansa da bi uspio 2019., niti da bi Bjelica rekao - super, može, ima mjesta za njega.

    Naravno da nije Bjeličina zadnja, ali Sammir u Dinamu sad je ko Sammir u Hajduku - nema nikakve šanse.
  • xavier
    11.1k


    Nije ni zadnji put bilo nikakve potrebe za njim pa je svejedno dobio najveći ugovor u povijesti kluba.

    No dobro, nadajmo se da će ovaj put zaobići Maksimir.
  • Neki tip
    19.3k
    bez brige, u širokom luku.. idiotizam ima svoje granice
  • Eduardo
    17.5k
    Po meni je sigurno da neće u Dinamo, Hajduk i Rijeku. Sve ostalo je moguće.
  • Carrasco
    4.1k
    Jedan od ta dva kluba je Istra, drugi najvjerojatnije Lokomotiva ( zamjena za Ivanuseca )
  • 000
    941
    Ludnica vjerojatno prvi klub, a drugi neka slicna opskurna narodnjacka prcija.
  • deda
    27.9k
    - Radonjić gol za Samaru u Rusiji
    - Sosa cijela tekma za VFB u drugoj ligi, upisao asist
    - Brekalo svega 10 minuta za VFL
    - Jedvaj klupa u Bayeru
    - Šunjić cijela utakmica u Birminghamu
  • Neki tip
    19.3k
    Sosu pratim, kao i većinu nasih mladih igrača (pri cemu ovaj put mislim hrvatskih, ne samo dinamovih igraca - potonje samo jos malo pozornije) i u Stuttgartu se cak i istice u ove prve 4 sezonske tekme. 3 prvenstvene, 1 u kupu, u sve 4 među najboljim igračima u momčadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.