• Eduardo
    17.6k
    Luis Ibanez blizu je potpisa ugovora s grčkim Arisom. Iako se stvar zakomplicirala pošto je sportski direktor tog kluba dobio otkaz, čini se kako će se nekadašnji igrač zagrebačkog Dinama priključiti ovom grčkom prvoligašu. Ipak, treba biti oprezan i sačekati službenu potvrdu
  • Eduardo
    17.6k
    Na Alena Halilovića više ne računaju u Standardu tako da je izvjesno da će 23-godišnji Alen morati pronaći svoj sedmi klub u karijeri nakon Dinama, Barcelone, Sporting Gijona, HSV-a, Las Palmasa, Milana i sada Standarda.
  • El Capitan
    74

    Predlažem Varaždin, a ako ga i tamo škartaju uvijek može u Vinogradar.
  • Mr Anderson
    5.4k
    I Halilović i Ćorić su dokaz da se u današnjem nogometu samo od talenta ne živi. To što oni igraju može još jedino proći možda na arapskom poluotoku.
  • Neki tip
    19.4k
    a i tamo teško, jer bi im bilo prevruće..

    Prostorno gledano, ne može proći nigdje. Vremenski možda da.. prije 40ak godina imali bi karijeru.
  • Eduardo
    17.6k
    BRAZILSKI nogometaš s hrvatskom putovnicom te bivši igrač Dinama i nekadašnji hrvatski reprezentativac, 32-godišnji Sammir je prošli tjedan raskinuo ugovor s brazilskim drugoligašem Sportom iz Recifea i na pragu je povratka u HNL.

    Međutim, Sammir neće treći put u karijeri odjenuti dres Dinama, nego je blizu dolaska u Lokomotivu. O povratku Sammira u HNL priča se već neko vrijeme, a da nisu u pitanju samo špekulacije, nego da se sprema nešto konkretno, potvrdio nam je njegov agent Andy Bara.

    "Lokomotiva ima interes za Sammira, što je normalno i očekivano. On voli Zagreb i Hrvatsku. Dovoljno je zaradio u karijeri da si može priuštiti luksuz igranja iz gušta. Ima i druge jake ponude iz drugih zemalja, poglavito arapskih, konkretno iz Dubaija. Ja i Lokomotiva ćemo pokušati sve da ga dovedemo. Oni ga žele, on voli Zagreb. Neke minimalne šanse postoje", rekao nam je Bara.
  • Hipo
    406
    Pivarić navodno otpisan u kyjevu?
  • Hipo
    406
    Soudani starter danas za olympiacos!
    1.kolo grčke lige.
    Tekma protiv Asterasa.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Šunjić upravo na SK 3 protiv Swansea.
  • deda
    28k
    Žuti i 0-3 :shade:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    uništio si je karijeru... totalno glupa, nejasna odluka
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne znam baš da si je uništio karijeru ali je odabrao klub koji je nikakav i u kojem ga nitko neće primjetiti. Danas sam ih gledao i golman Swansea je komotno mogao sjediti ili ležati ispred svog gola. Ok je to sve sa lovom i punim stadionima ali brate LP ili EL u svom rodnom gradu za nelošu lovu bi meni osobno bila puno privlačnija opcija od sedamnaestog mjesta u drugoj engleskoj ligi.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    A gle kažem da ju je uništio zato što jaaaako rijetko se desi da se neki zadnji vezni proda iz Championshipa u iole dobar klub. Pogotovo zadnji vezni koji je destruktivac kao Šunja
  • Neki tip
    19.4k
    baš tako..

    ne znam, u ovom slučaju zbilja nemrem zamjerat upravi, ma koliko nepopularno to bilo. Po svim izjavama sudeć, vrlo jasno i glasno je htio otići,a oni ga pustili. Naravno da su mu mogli reći da ne može, ali to obično nije neka sreća kad netko želi ići kao što Šunja nazalost jest htio ići. I sve ok, ali zbilja kud tamo.. ne kužim ga. Pune tribine i više love - ok, ali slabiji klub, čak i slabiji "izlog", ne boriš se za "ništa", živiš u tmurnom gradu, stranac si, momčad ti nemre preć centar protiv iole bolje ekipe u ligi. Kako bilo, sretno mu, sta drugo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.