• Eduardo
    17.5k
    Kakav je status Benkovića u Leicesteru?
  • Dudu
    2.6k
    Piše se da užurbano traže zamjenu za Maguiera jer Benković i neki Turčin su još neiskusni..

    Ma da, Rogers mu je bio trener u Celticu tako da zna njegove mogućnosti, pa vjerojatno će brzo bit jasno da li računa na njega ili ne..
  • Krizy
    35.9k
    Fiolić na posudbu u AEK Larnaca.
  • Baneki
    717
    Drago mi je za Murića, u njemu sam vidio veliki potencijal još dok je igrao u Dinamu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma da nije bilo ovoga svega s Mamićem, mislim da bi danas bio barem na rubu reprezentacije. Ovako nije igrao skoro ništa u jako bitnim razvojnim godinama a pitanje je da li ima toliko volje uložiti dovoljan trud da to sad nadoknadi.
  • Eduardo
    17.5k
    On meni izgleda kao da nema volje za život, a kamoli da ulaže dodatni napor u treninge. S druge strane, nogometna klasa i talent su neupitni.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma za njega i Bočkaja mi je nekako jako žao, posebno jer su tu "moji". Talent zbilja odličan samo nikako da se iskristalizira u vrhunskog sportaša. Ok, Bočkajev problem se zna a Murić, možda jednostavno previše udara po štruklima i mađarici xD xD
  • Eduardo
    17.5k
    Moram priznati da sam veliki fan Bočkaja :grin: majstor svog zanata, ali luda glava nažalost...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Lord Krstanović i dalje rastura penale vidim :cool:
  • Neki tip
    19.3k
    Zadužio je Dinamo. Nije mu teško ni na posudbu za plavu boju.
  • Eduardo
    17.5k
    BRAZILSKI ofenzivac s hrvatskom putovnicom i bivši igrač Dinama 32-godišnji Sammir raskinuo je ugovor s brazilskim drugoligašem Sportom iz Recifea kako bi pregovarao s dva hrvatska kluba, izjavio je u srijedu sportski direktor Sporta.

    "Imali smo uobičajeni tjedni sastanak uprave, kakvog održavamo nakon utakmica, te je odlučeno da se Sammira oslobodi kako bi nastavio pregovarati s dva kluba iz Hrvatske. On je jasno dao do znanja da želi pregovarati s tim klubovima pa smo ga oslobodili. Došao je s tim prijedlogom prije tjedan dana“, rekao je Nelo Campos, direktor Sporta, a prenose brazilske novine Super Esportes i radijska postaja Radio Journal.

    Campos nije naveo o kojim je hrvatskim klubovima riječ.

    Sammir je u Sport Recife došao 14. siječnja, a u travnju mu je produžen ugovor do 31.prosinca . Za Sport je nastupio u 12 utakmica zabivši pritom jedan gol. U zadnje dvije utakmice odigrao je po 45 minuta. Posljednji nastup upisao je u nedjelju.
  • Nino Bule
    11.4k
    Sammir u hajduku do petka :snicker:
  • Neki tip
    19.3k
    Jedan je, nagađam, Lokomotiva (treba im 10ka nakon sto im ode Ivanusec), a drugi bi mogao biti.. hm, Belupo možda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.