• Eduardo
    17.3k
    Ja goreg igrača nisam gledao u Dinamu, a gledam ga od kraja osamdesetih.marcio amoroso

    Lijepo ga častite za rođendan :sweat: brat Lirim danas puni 24 godine.

    BTW - moram se vratiti na Majera i citirati jedan dio iz dnevnika koji je vodio za Germanijak o posljednjim danima u Maksimiru prije odlaska u Francusku. Cijeli tekst imate na linku - Lovro Majer piše za Germanijak: Mojih posljednjih sedam dana u Dinamu

    Dok razmišljam o tim vremenima, sjetio sam se prijelaznog roka kada sam došao u Dinamo. Tada sam bio jedini koji je htio u Maksimir, svi oko mene gurali su me u Sampdoriju koja je jako zapela. Nudili su više novaca Lokomotivi, ja bi imao veću plaću, imali su projekt za mene. No, ja sam osjećao kako to nije to. Da ako postoji mala šansa da me u Dinamu žele, da će to biti moj izbor.

    Ponekada sam tvrdoglavog karaktera. Jednostavno, nisam želio čuti za ništa drugo. I sjećam se kako me nazvao Andy Bara i rekao: "Lovro, Dinamo te želi. Pripremili su desetku i čekaju tvoj odgovor”. I zamislite taj trenutak. Čitav život treniraš i igraš da čuješ tu rečenicu. Taj tren bilo je jasno kako je Sampdoria prošlo svršeno vrijeme. Ma kakva Serie A, mene zove Dinamo. I na kraju se pokazalo kako sam bio u pravu. Zapravo, tko zna kojim putem bi mi otišla karijera da sam izabrao Italiju, ali znam da se razvila upravo onako kako sam želio.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ljirim je toliko loš da u Poljskoj ligi nije uspija se zadržat dugo, pa je poslan u još goru mađarsku ligu
  • Neki tip
    19.1k
    Junior Fernandes iz Universidad de Chilea prešao u redove turskog drugoligaša Manise. To mu je peti klub od 2020. do danas.
  • Patak
    2.2k
    što je na to rekla missfernandez?
  • Neki tip
    19.1k
    što je na to rekla missfernandez?Patak

    ¿Será suficiente para un bolso Louis Vuitton?

    Ma hoće mila, za to uvijek; odgovori Junior.

    Entonces el turco 2 también es bueno; zaključi gospođa.
  • Eduardo
    17.3k
    Kastrati;

    Kada sam se maknuo iz Dinama vidio sam koliko je to veliki klub. Shvatio sam sve što nisam cijenio dok sam bio u Dinamu. To mi je životna škola. Nisam se dokazao, ali puno sam naučio.
  • Patak
    2.2k
    ovo bi moglo slobodno ići u temu "Velike misli....".
  • blackbully
    4.4k
    Branko Ivanković jučer s Omanom poražen 3:2 u produžecima od Iraka u finalu Zaljevskog kupa (Gulf cup). 65 000 navijača... Ludnica od utakmice
  • Neki tip
    19.1k


    Jbt javi se medijima da im pišeš klikbejt naslove :wink:
  • LM1995
    1.7k
    Oršić opet na klupi.
  • Captain America
    13.4k
    Dudu večeras kod Raleta.
  • Captain America
    13.4k
    Orša ušao u 84. umjesto po Sofi do tad najgoreg Armstronga u porazu Sotona.
  • Dammir10
    266
    Oršićev transfer će na kraju ispast najgluplji transfer u Europi ove godine. Nitko neće profitirati.

    Dinamo - ostao bez ponajboljeg igrača
    Oršić - imati će 7-8 nastupa u Premiershipu sa sve ukupno 100 minuta na terenu i za 4 mjeseca će tražiti novi klub
    Southampton - ispasti će iz lige
  • Mali dioničar
    14k
    kod RaletaCaptain America

    Rale kao Mamićeva kujica?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.