• deda
    28k
    Mislim da je ovo "bolenje kurca" više nekakav metaforički izraz. Čak štoviše čini mi se da slični komentari idu za tim da treba cijeniti ono što imamo, a ne tek kad to izgubimo. Npr. odlazak Ademija u ovom trenutku bi po meni bio ravan havariji i otvoreno nuđenje primata u HNLu drugovima s juga.

    Red je da Dinamov navijač počne cijeniti ono što ima i to pokaže na tribini.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Medutim, zalosno mi je citati komentare kako vas boli kurac za njega.Dino

    Nitko nije to rekao za njega već za southampton.
  • Dino
    2.2k
    Nitko nije to rekao za njega već za southampton.Tom Hanks

    :up:

    Kak deda veli, idemo sad kad krene sezona svi na tribine i potaknimo nekog iz postojece garniture da postane novi “orsic”.
  • Nolifer
    6.7k


    "navijam" za Ivanuseca #vrijemeje
  • Eduardo
    17.6k
    Gianluca Di Marzio piše da je Barcelona poslala službenu ponudu Interu za razmjenu Brozovića i Francks Kessieja.

  • Ludovic IX
    5.5k
    Od onog mekanog igrača kakav je bio u početku u dinamu do čvrste zvijeri kako sad igra u rennesu. Po meni igrač utakmice jer koliko je lopti oduzeo, sudjelovao u igri i imao par opasnih udaraca.

    Igrač koji me najviše iznenadio otkad je otišao iz dinama.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ljirim Kastrati osim što nema pojma o nogometu je i glup. Koja debilčina :vomit:


    Prošle srijede igrao je protiv Hajduka u Poreču. Kako ste doživjeli Hajduk?

    - Odličan! Ne pamtim bolji Hajduk nego ovaj što sam vidio u prijateljskoj utakmici. Sviđa mi se način kako igraju, posebno kako otvaraju igru i kako su tjelesno spremni. Iznenadio me Hajduk, Pratit ću Dinamo, Hajduk i cijeli HNL neka pobijedi najbolji.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Zašto debilčina? Dao je profesionalan odgovor, ako si očekivao nešto tipa "Dinamo će biti prvak s +20" onda jebiga, al meni je ovo korektno. I realno, koga zaboli lijevo jaje kaj kaže Kastrati, bitno da više nije naš igrač.
  • Mulec86
    389
    Dinamo mu je zaslužan za više nedjeljnih ručkova i komfora u životu. U klubu je s rukom na srcu dobivao lijepe novce, a pokazao malo. Izjaviti ovako nešto u usporedbi svog bivšeg kluba s rivalom je fakat barem meni debilno...ajde da je igral dolje, al veze s tim klubom nema nikakve osim kaje dal dres treneru talijanu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zašto debilčina?namodi grebza

    Zato što ne navija za svoj bivši klub i bivše suigrače u borbi sa najvećim rivalom.!
  • The Undertaker
    4.1k
    Kastrati ostavlja otvorena vrata za angažman u Rijeci i Hajduku. Zato je "neutralan". Najgluplji dio je da on još ne zna razlog zašto je igrački jako pao nakon Lokomotive.
  • Eduardo
    17.6k
    nije samo po tebi igrač utakmice već i službeno.


  • deda
    28k
    Tko god je potpisao kupnje Kastratija, Čabraje bi trebao biti odstranjen doživotno iz Dinama.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dobro, to su bile vezane transakcije. Kastrati je došao s Jakićem, a Čabraja sa Špikićem.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Čabraja bi čak mogao biti neki rezervni lijevi bek. Ne vjerujem da je puno lošiji od Štefulja. Ljirim je dno dna. Ja goreg igrača nisam gledao u Dinamu, a gledam ga od kraja osamdesetih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.