• Jaro
    5.3k
    Meni se cini da oni jednostavno ne znaju... u 15 min sam vidio vise krivih odluka nego kod nekih momcadi u 10 tekmi...
  • Zagi
    4.7k
    Kovač i Franjić kose sve pred sobom. 6 pobjeda za redom, danas 0:4 kod Herte, 3-4 bodova do 2. mjesta.
    Franjić od 80. minute.
    edit:05
  • thadd
    108
    Jel gleda itko Soton-Newcastle, vidim Orsa izisao u 60.oj, kakav je bio?
  • Captain America
    13.1k
    Bojim se da će to bit jedan od onih transfera gdje nijedna strana neće profitirat. Dinamo je izgubio previše, Orša zasad ne pokazuje ništa i tamo ga niko neće čekati ko što smo ga mi čekali svaki početak sezone (osim ove), a Southampton neće dobit spasitelja.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Da bi bio spasiti ljudi, moraš igrati. A kad igraš moraš dobit loptu. Ovi igraju sve samo ne na način u kojem orsa može profitirati. Ajd, bar će brzo shvatiti da je dinamov sjever bolji od ovog engleskog juga
  • Zagi
    4.7k
    Trebat će mu neki period adaptacije , a Orši nužno poslije stanke treba par utakmica za ulazak u formu.
    Tam je gdje je htio biti, nek se sad bori.
  • Ali
    1.9k
    Braca Kovac impresivni ! Sad mi je jos vise zao sto imamo upravu kakvu imamo, kad su bili slobodni nakom Bayerna. Koliko god novaca , vratili bi sve ulozeno, a jos bolje kaj je frajer dosao procistio svlacionicu, podigo trkacki ekipu i disciplinu. I evo bere rezultate, zadnjih 6 kola 100% , uz gol razliku 22:1 , a nije da nije bilo jakoih ekipa nasuprot, Dortmund, Mainz, Freiburg, Hoffenheim, Herta...
    Iako sad tek slijede prava iskusenja, u slijedecih mjesec i nesto su mu i Bayern, RB, Union, Koeln, Frankfurt... sve redom konkurenti za mjesta u LP...
  • Mali dioničar
    13.9k
    Olmo potpisuje novi ugovor s Leipzigom.

    Izlazne klauzule 60m € za španjolske klubove, 70m € za ostale.
  • vjeko1701
    5.9k
    U nekim boljim vremenima mislim da bi bio pun pogodak ugrabiti Dudua ko nekog skauta za Južnu Ameriku.
  • blackbully
    4.3k
    Josip Pivarić za Germanijak:

    Unutar-politička situacija u Dinamu je dosta loša. Bio si član Dinama u periodu kada je vladao veliki 'rat' na relaciji između Dinamovih navijača, posebno Bad Blue Boysa, i tadašnje Dinamove uprave. Utječe li takva negativna atmosfera unutar i oko kluba na igrače na terenu?

    „Rekao bih da tada i danas nisu iste situacije. Podrška, odnosno podrška navijača puno više utječe na stanje igrača nego ova situacija koja se trenutno odvija u Dinamu. Jer, igrači su profesionalci, ako imaju dobre uvjete, ako plaća ne kasni, mislim da ovakve situacije ne utječu previše na njih. U odnosnu na moje vrijeme u Dinamu, dosta se toga promijenilo. Igrači Dinama danas imaju podršku navijača. U moje vrijeme navijači nisu niti dolazili na stadion. U šest godina koliko sam igrao za Dinamo, u svega nekoliko navrata sam zaigrao pred punim Maksimirom. Meni je to bilo strahovito teško i baš mi je bilo jako krivo i žao. Jer, uvijek je ljepše igrati pred navijačima“.
  • Eduardo
    17.1k
    Kazu i dalje igra. Vraća se u Europu nakon 24 godine. Svoju 38. profesionalnu sezonu nastavlja u portugalskom drugoligašu Oliveirenseu. 55-godišnji Miura stiže na posudbu iz Yokohama FC, u kojoj igra od 2005. godine. Posljednje europsko iskustvo imao je baš u Dinamu, sad već davne 1999. godine.
  • Dammir10
    266
    Zašto je Dani izašao na poluvremenu?
  • plavi72
    684
    Ne spominju ozljedu,gust raspored igraju kup 1.2. Rose mijenja redovito 5 igrača .
    A poveli 1-0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.