• Efes Pilsen
    6.9k
    Gvardiola Chelsea peca vec neko vrijeme, a Atletico je demantriao pricu o Majeru..
  • Robredo276
    265
    HRVATSKI reprezentativac Joško Gvardiol zauzeo je prvo mjesto CIES-ove liste igrača rođenih 2002. godine. U konkurenciji Međunarodnog centra za sportske studije su bili igrači iz 59 nacionalnih prvenstava diljem svijeta, a Gvardiol je prema tehničkim vrijednostima InStata u okviru osvježene metode Impact Score zauzeo prvo mjesto.

    ....

    Gvardiol je prvi na ljestvici igrača rođenih 2002. godine (ocjena 94.1), ispred Piera Hincapieja (86.8, Bayer Leverkusen), Eduarda Camavinge (86.7 Real Madrid), potom Pedrija Gonzaleza (85.3, Barcelona) i Nuna Mendesa (84.5, PSG). Na istoj ljestvici hrvatski reprezentativac Luka Sučić (74.9, RB Salzburg) nalazi se na 25. mjestu.

    Cijeli članak
  • Jurki
    8.8k
    Kastrati potpisao za Mol Fehervar
  • Captain America
    14k
    Sigurno joj je pao mrak na oči kad joj je priopćio da se sele iz Varšave u Székesfehérvár. Bitno je da je alimentaciju osigurala :cool:
  • Krizy
    36.8k
    Kažu da je uvijek dobra i normalna cura bila, vjerujem njenim riječima.
  • BBB Sibenik
    4k
    Upozna sam dotičnu, mala je živa vatra. Otvorena i pristupačna, voli zajebanciju. Full je sitna, a atributi izraženi na najjače. Ugl. mis da je dobra u duši! :smile:
  • Jaro
    5.7k
    Exclusive: Chelsea are in advanced talks with RB Leipzig to sign Joško Gvardiol! Deal would be completed now but with Gvardiol staying at RB Leipzig, he’d join Chelsea in June 2023. #CFC

    Official proposal submitted today around €90m. Negotiations ongoing on clubs side.

    Romano
  • deda
    28.1k
    Pjaca službeno u Empoliju
  • NORTE
    9.3k
    Ovu temu sam uvijek izbjegavao, jer me zanima uglavnom aktualni dinamo, nikako karijere bivših igrača.
    Tema ima 225 stranica i mogu reć da je zanimljivo pratit ju, a počeo sam tek neki dan.
  • Eduardo
    17.6k
    François Moubandje potpisao na dvije godine za Sion.
  • Jurki
    8.8k
    1jmgn4i9g09sgfq7.png

    Chelsea izgleda odustao od Gvardiola
  • Gelipter
    3.5k
    Dio intervjua sada već bivšeg igrača Dinama i dinamovca Marka Tolića u današnjim Sportskim novostima.
    Mislim da su njegove riječi na primjer svim ostalima koji obuku sveti plavi dres.
    Sretno Tola u Mariboru i dobrodošel natrag jednog dana!

    "Jednu stvar im (igračima) samo želim, a to je da postanu svjesni kako žive snove mnogih dečki iz Zagreba i Hrvatske da na svom stadionu, na svom Maksimiru, mogu dočekivati najveće europske momčadi, pred svojim navijačima pokazivati mušku borbu. To nam je nedostajalo protiv Tottenhama, Villarreala i Seville, u povijesnim utakmicama, budući da tada nismo mogli imati publiku zbog epidemioloških mjera. Želim da budu svjesni koji su bonus dobili, veliki dar...

    ...Iako nisam participirao u utakmicama koliko sam htio, imao sam jako puno lijepih uspomena. Vrlo sam zadovoljan, koliko god nisam igrao... Ne predajem se, nadam se da ću jednog dana, kad bude trenutak za to, opet zaigrati na Maksimiru i uveseljavati naše navijače. I to u dužem kontinuitetu...

    ...Nikad si ne bih oprostio da nisam istrčao na Maksimiru u Dinamovom dresu. To mi je bio san otkako sam kao dijete išao na tekme na istočnu tribinu. To je bilo jedino ispravno. Isto tako, u niti jednoj drugoj ekipi ne bih prihvatio sjediti devedeset posto sezone na klupi, osim u Dinamu. Radi se o posebnom nivou emocija, teško je to objasniti nekome tko nije dinamovac ili ne razumije privrženost jednom klubu."
  • blackbully
    4.4k
    Potražio sam malo Filipa Benkovića na Sofi. Trenutno je u Udineseu gdje uopće ne igra. Zadnje službene utakmice je odigrao prošle sezone u svibnju protiv Spezije i Salernitane kada je ušao u igru u 87. minuti. Prije toga je bio u Leicesteru gdje nema službeni nastup. Prije Engleza igrao 3 mjeseca u belgijskom Oud-Heverlee Leuvenu gdje također nema službeni nastup. Prije toga, a sada već ulazimo u 2020. godinu gdje je u Cardiffu bio 2 mjeseca i upisao 1 i pol poluvrijeme.

    Nevjerojatno kakav pad karijere, a tek mu je 25 godina.
  • Nousername
    615
    meni je jos gore sto takvi igraci ne razmisljaju o povratku u domovinu.Kad vec imas toliki pad i ne igras vracaj se u HNL gdje si napravio prve korake i gdje si se razvijao kako treba.Halilovic se mozda vec prekasno vratio u HNL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.