• Eduardo
    17.3k
    7 golova i 8 asista prošle sezone u Piasatu.

  • deda
    27.6k
    Angelo Henriquez ide igrati drugu Poljsku ligu. Stvarno, što se s tim dečkom zbilo? :monkey:
  • deda
    27.6k
    Roko Baturina nova posudba iz Ferenca. Ovaj put u Maribor.
  • SAS1987
    13.3k
    Roko ce biti najbolji napadac lige.

    sexwadij6ee4jzwz.jpg
  • Eduardo
    17.3k
    Vrsaljko se trenutno nalazi u Ateni, na korak je od potpisa za Olympiakos. Dolazi kao slobodan igrač, a trebao bi potpisati na dvije godine.
  • Oluja
    3.6k
    Ne da mi se pretrazivati, jel ikad Hrvat igrao za Olympiakos?
  • marcio amoroso
    32k
    Vrsaljko se trenutno nalazi u Ateni, na korak je od potpisa za Olympiakos. Dolazi kao slobodan igrač, a trebao bi potpisati na dvije godine.Eduardo

    :vomit: :vomit:
  • Oluja
    3.6k
    E da
  • Nousername
    613
    Bolje da je dosao u HNL nego tamo u Grcku
  • Oluja
    3.6k
    Index- "Dinamo malo duže traje, i to u kontinuitetu. Europa, Liga prvaka, transferi igrača istaknuli su ga na poziciju broj jedan. Zvezda se sada vratila, nadam se da će trajati dugo, dugo… Naravno, uz pune tribine", zaključio je Prosinečki.

    Gadi mi se svaka njegova izjava u kojoj pokazuje ljubav prema ciganima, jasno mi je da je s njima postigao najveci uspjeh i da je to njegov klub ali jednostavno mi se gadi
  • Baneki
    717
    Alen Halilović opet bez kluba, u Readingu ga otpisali uz neke čudne Twitter poruke. Trener ga nije stavljao u momčad jer je navodno bio ozlijeđen, a on na tviteru napisao da nije.
  • deda
    27.6k
    Jedan od rijetkih igrača Dinama koji mi se nije sviđao od prvog trena kad sam ga ugledao. Usprkos svom talentu. Jednostavno mi zrači antipatičnom nonšalancijom, razmetljivosti, bahatosti, neozbiljnosti i površnosti. Apsolutno i vječno ne od mene.

    U stvari se čudim 95% ljudi koji me okružuju i koji su u njemu vidjeli ikad ozbiljnog nogometaša. Sad ću ja biti bahat pa reći možda ljudi nemaju pojma o prepoznavanju karaktera. To je ljudski.
  • Jurki
    8.4k
    svaka cast Prosineckom kao nogometasu, ali meni je nepojmljivo da i samo jedan Hrvat moze voljeti taj ciganski klub.
  • serbus
    3.5k


    Ne možeš ga ne voljet Prosinečkog bilo zbog igre, nekih drugih kvaliteta ali slažem se kad počne o zvezdi srat onda ga baš sere. Previše ljudi je nastradalo da bi ti javno i dalje pričao hvalio bilo kaj istočno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.