• Mr Anderson
    5.2k
    Rahmani je kod nas krpao i lijevog beka. Na stoperu nije bio prva opcija. Stvarno po ničemu nije izgledalo da će toliko napredovati u Italiji. Odabrao je pravi klub i potrefilo mu se.
  • Eduardo
    17.1k
    Što ih majstor valja :ok:

    Attachment
    283874893_718402719613475_2972136705568105285_n (6M)
  • maddaddam
    2.9k
    AJDIN HASIĆ, 21-godišnji bosanskohercegovački nogometaš koji je prije više od tri godine pobjegao iz Dinama potpisavši raskid, ali ne i novi profesionalni ugovor, posljednje dvije godine bio je igrač turskog velikana Bešiktaša u kojem se nikad nije uspio nametnuti.

    Odlukom Arbitraže HNS-a bio je igrač Modrih do 17. siječnja 2020. godine, a sporazumom svih strana postao je član Bešiktaša prije dvije godine. Danas turski mediji javljaju da je na odlasku iz Bešiktaša jer je označen kao višak u momčadi turskog kluba, a zasad nije poznato gdje bi mogao završiti karijeru.


    Valjda nastaviti karijeru, ali dobro, to je samo index.
    Sloga Simin Han izgledna opcija
  • Sljeme
    1.7k
    Slavilo se jučer u loži Poljuda. Osmijeh od uha do uha.

    set42mvbp61edgkn.jpg
  • jp23
    2.2k
    unknown.png

    Dok sam kod nas gledao, nisam imao osjećaj da je Kadzior uopće brz. Al evo, ove sezone dosegao najvišu brzinu u Ekstraklasi. (Usporedbe radi, za Kastratija sam znao da je brz, ali on nije iskoristio tu svoju brzinu).

    Ps znam da biti brz i doseć određenu brzinu nije isto al opet, zanimljiv podatak
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Meni je upravo brzina bila njegova najveća mana u Dinamu. Ne znam jel to onda bilo zbog onog njegovog famoznog okretanja na lijevu ili šta.
  • Stjepan
    479

    Kao Miura do 50-te hahah
    Attachment
    58446e0d78384b2af857a4bf802713f8 (4M)
  • Mr Anderson
    5.2k
    Jako dobar i zabavan intervju sa Silviom Marićem na Indexu.
  • deda
    27.3k
    Kristijan Jakić potpisao je ugovor s Eintrachtom do 6/2026.
  • Eduardo
    17.1k
    Tamo živi samo četiri milijuna ljudi. Tijekom godina su proizveli ne samo sjajne igrače nego i momčadi. Imao sam zadovoljstvo igrati kvalifikacije protiv Hrvatske za SP-u, a igrao sa s njima i na Euru 1996. kad su se tek pojavili kao nova nacija. Uvijek je bilo teško igrati protiv njih. Uvijek su proizvodili sjajne igrače, a nitko nije veći od Modrića. — Peter Schmeichel
  • Mališan
    1.7k
    Uremović u Herthi.
  • Eduardo
    17.1k
    gdje, šta, kako? Daj neki izvor.
  • Mališan
    1.7k
    gdje, šta, kako?Eduardo

    Predstavit ce ga poslije novog trenera. Obecali su mu mjesto u prvih 11. Potpisao je do 2026. Nosit će broj 5. Novi trener će im bit Schwarz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.