• Eduardo
    17.3k
    Modrić u momčadi sezone Lige prvaka.

  • Captain America
    13.3k
    Egzekucija Stojkea Srbima ko najbolje devetke na svijetu.
  • Keyser Soze
    8k
    Podsjeća na njegov gol protiv još jednih Srba :razz:
  • Eduardo
    17.3k
    Gvardiol odlučio ostati još jednu sezonu u RB Leipzigu, iako je navodno je sve bilo gotovo s Chelseajom ali sam Joško je stavio veto na tu odluku. Smatra mu treba barem još godina dana u Leipzigu kako bi se kompletno adaptirao na ono što ga u bliskoj budućnosti neminovno čeka.

    U Leipzigu su mu dali su do znanja da bi ga zbog toga mogli honorirati novim ugovorom pod bitno povoljnijim financijskim uvjetima.
  • Captain America
    13.3k
    Impresivno je kolko je zreo za svoje godine. Pitanje je kolko bi igrača odbilo Chelsea s 20 godina.
  • Ludovic IX
    5.2k
    pa iz istog razloga je i leeds odbio jer je smatrao da će u leipzigu imat veće mogućnosti za napredak..
  • Eduardo
    17.3k
    Počeo lov na Majera. PSG, Atletico Madrid, RB Leipzig i Real Madrid su zainteresirani. Francuzi pišu da je Lovro već nekoliko mjeseci na radaru Reala, a i PSG-a... prvo Leonarda, a sad i Luisa Camposa, novog sportskog direktora PSG-a

    U ovom trenutku ne mogu ništa više reći od činjenice da me niti malo ne iznenađuje interes za Lovru Majera. Svi smo svjedočili kakvu je sezonu Lovro imao iza sebe. Izabran je u idealnu momčad lige u izboru L’Équipea, standardni je reprezentativac i igra nogomet na najvišoj razini. Ono što mogu reći kao njegov agent jest da Majer ima čvrst ugovor s Rennesom još četiri godine i da je klub taj koji o svemu odlučuje. — Andy Bara
  • Captain America
    13.3k
    Tu moramo dati malo kredita tutlekima koji kroje sportsku politiku. Klubu Dinamove razine je nemoguće zamijenit tolko kvalitetnog igrača ko što je Majer koji je u godinu dana došo od Dinama do možda Reala. Kad vidim kako igraju on, Jole i Jaka, još više me srce boli zbog manjka sportske sreće i poštenijeg suca lani protiv Villarreala. Stvarno smo mogli otić do kraja.
  • Beowulf112
    301
    Majer je stvarno vrhunsku sezonu odradio...po meni majer ima slicnosti sa stilom igre modrica....nije ko luka i tesko da ce ikad biti..ali ima tu lucidnost..taj pas..zna podvalit..luka je agilniji,bolje se gradi i cuva loptu,manje grijesi..ali mozda lovro sazrije..a za tako sto mora ici ca iz rennesa vec ovo ljeto..njemu bi idealna ekipa bila borussija(ako ode belingham) ili leipzig..bojim se da bi u jacim klubovima mogao pasti na klupu..eventualno atletico madrid..nije da imaju neku veznu liniju
  • Nousername
    613
    Kakav Atletico?Pa to je savrsen klub za unisti mladoga igraca.Defenzivan nogomet gdje se indivudalni igraci nikako ne mogu pokazati.
  • Frodo
    65
    Odlazak ovog ljeta je kockanje s obzirom na SP, očekujem njegov ostanak u Rennesu barem do zime, tamo ipak ima zagarantirano mjesto u prvoj postavi isto kao i u reprezentaciji s obzirom na trenutnu formu. Uostalom igraju Europu, ali šteta što nisu ušli u LP.
  • Eduardo
    17.3k
    Epic Brozo :smile:
  • bbb medimurje
    2.9k
    „Bit ću iskren, ja sam dinamovac i ne mislim da je Livaja najveća zvijezda. Bez obzira što je odličan igrač, reprezentativac i što je Hajduku donio dimenziju i kvalitetu. Možda u Dalmaciji je, ali u Zagrebu sigurno nije. Za mene kao dinamovca zvijezde su Oršić i Livaković. Moja podrška uvijek ide njima.“

    Vedran Ćorluka
  • maddaddam
    2.9k
    Neprezaljeni Ferdo Milin preuzima premierligasa Posusje.
  • Captain America
    13.3k
    Jovičević je blizu Šahtara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.