• Infinity
    15.3k
    sve jasno, samo nisam dosad uzimao karte online pa nisam siguran koliko dobro to funkcionira. I na studomatu mi padne sustav kad ispite prijavljujem, sve me strah kaj će bit kad krene navala na karte :lol:
    28m
    ZgBlue

    Meni zna bit sranja kad placam Mastercardom ili Maestrom, nisam siguran koju imam :rofl: Znaci ne prolazi. Samo zbog ulaznica sam nabavio i Visu i s njom ide bez problema. To placanje ti je ustvari jedino sto te moze zeznuti.

    Ulaznice ti dodju u pdf-u na mail. Isprintas ih i to je to. Ja uvijek printam na tvrdom papiru tako da to bude kao prava ulaznica i mozes ju sacuvati.

    Inace, moram i pohvaliti ove iz ulaznice.hr . Jednom prilikom sam bio sprijecen da dodjem na utakmicu i uredno su mi vratili novac na racun. Cak nisam ni ponistavao sve ulaznice, nego jedan dio. Nije bio problem. Tako da ako netko nije siguran da li ce moci ici, kupis si ulaznicu i dan prije utakmice posaljes mail i ponistis ako te nesto sprijecilo.
  • agramZ
    2.3k
    u engleskoj su ograde na stadionima zabranjene, ovi su se znaci stvarno uzivjeli u pricu, englezi radnicke klase :lol:
  • og1986
    2.9k
    Likovi se čisto usrali partya pa kreće ulizivanje.
  • superhik
    10.4k
    znao sam da će oni ovako krenuti, posebno nakon komentara na njihovom forumima u smislu "nadamo se da zbog povijesti ICF-a i klinaca koji danas prate njihov put nećemo imati problema."
    Sve pomirljivo dok se ne popije koje pivo više i krene cockney bahatost.
    Živi bili pa vidjeli.
  • xavier
    11.1k
    Jel se isplati uzimat online ili je bolje na ticket pointu?ZgBlue

    Ticket point se za članove otvara u nedjelju dok će ostali (koji nisu članovi) te oni koji ulaznice žele kupiti preko interneta (bez obzira bili članovi ili ne) to moći napraviti tek od ponedjeljka.
  • SAS1987
    13.5k
    Sve pomirljivo dok se ne popije koje pivo više i krene cockney bahatost.superhik

    Uvijek je isto kada su ljudi iz UK u pitanju. Popiju pivu više i počinju gnjaviti random ljude na ulici.
  • deda
    28.2k
    Na ticket pointu 2 čovjeka
  • deda
    28.2k
    Pratim malo sad ovo stanje na Ulaznice.hr . Ispada da se nešto prodaje zadnjih pola sata. Jel to online ili na TP nemam pojma. Jel bio netko danas po ulaznice da izvijesti?
  • xavier
    11.1k
    Mene je iskreno iznenadilo što u nedjelju nije bilo nikog na ticket pointu, očekivao sam ipak malo veće zanimanje. Je li to možda do toga što dio ljudi čeka pojedinačne ulaznice? Iako moram priznati da ne razumijem zašto bi netko išao na WHU i onda kalkulirao želi li ići na ostale dvije.
  • Gelipter
    3.5k
    Treba uzeti u obzir da su ipak specifične okolnosti u cijeloj ovoj situaciji plus kaj WHU ipak je najzvučnije ime pa derbi/trend navijači čekaju da kupe pojedinačne možda samo za tu tekmu. Također, naznake možda lošeg vremena u četvrtak kod nekih isto čine da će neki u zadnji čas kupiti, a tu je i faktor koji isto ne treba zanemariti, a to je neupučenost o paketima i nelogičnost kod kupnje.
  • rob ljubavi
    780
    Kaj je moguće da su već rasprodana 3 sektora na zapadu dolje i 2 sektora na zapadu gore ?
  • deda
    28.2k
    Naravno da ne. Nisu ih ni pustili u prodaju uopće.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Podijeljeno sponzorima i podobnima
  • Neki tip
    19.4k
    Kaj je moguće da su već rasprodana 3 sektora na zapadu doljerob ljubavi

    Došao sam jučer, relativno rano, nigdje nikoga.. sektori 4 i 5 na zapadu svejedno nisu bili raspoloživi za odabir.

    Kako su i drugi rekli, to je "rezervirano".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.