• ZgBlue
    500


    Evo još par pitanja i Marley će ti uvalit svoje za džabe..
  • ShanKu
    405
    Ma ne treba za džabe, nisam baš takav.. treba bit strpljiv i čekat one kaj nikad ne mogu na utakmicu :sweat:
  • Marley
    1.1k
    Cekaj cekaj, da vidim ako cu uspjet kupit novih 5. I onda imam viska 5 za sjever. Nema djabe ni u stare babe, pa onda ni kod Marley :rofl:
  • sanjinlego
    2k


    Kako odvratni ljudi .. :vomit:

    Nikada nisam rekao da sam glavni insajder, a da mogu iznijeti sve i svašta mogu jer znam. Lijepo sam postavio .. jer mene ljudi iz Pule pitaju za ulaznice!

    FUJ, ODRON LJUDSKI!
  • Liks90
    1.2k
    nema karata, popis je…
  • Mali Zeus
    10.3k
    Nije ni meni drago da vodim na SD cetiri osobe od kojih su dvoje klinci koji nikad nisu ni bili na stadionu, i dvoje odraslih koji nemaju veze s nogometom. Ali sta da radim sad.Marley

    Ima klinaca na sjeveru. Svidjet će im se i navijat će. :) Važno je da bar ti onda navijaš, ak već neće dvojica odraslih. :D
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Svi vi koji ste kupili karte, učlanite se u klub, i to je jednako važno za nadolazeće utakmice i godišnje.

    Znači učlani sebe.
  • Big Daddy
    218
    ma sve ok, razumijem. Kad se ide pojedinacno, sve 5, al za obitelj je to vec razlika
  • Cagica111
    27
    nikad u zivotu nisam bio na zapadu
    Al sad vodim sinove i naravno da cemo na zapad…sjever treba gorjeti
    Ljudi morate biti svjesni da je sjever dole navijacka tribina i da pogotovo sad kad je cijena ista za sve nema smisla uzimat sjever i slikati se i provest utakmicu na mobu dopisujuc se sa frendovima
  • Marley
    1.1k
    Isuse pa jel ja mogu ista bez komplikacija...
    Pokusavam sad kupiti ZG ali mi ne da jer kaze osoba vec ima kupljene ulaznice. Kako sad???
  • tigric
    181
    normalno da su sminkeri kupovali sjever dolje, cekaju spremni za roknut story. Očekujem u nedjelju gore navijanje nego na Ligi prvaka, kada pola tribine ne zna pjesme
  • NitkoBitan
    13k
    Ja ocekujem nikad bolje. Ipak cu cijene za sve tribine iste i mnogi su si pikirali zapad koji bi inace na sjever jer im je jeftiniji.
  • NitkoBitan
    13k
    Isuse pa jel ja mogu ista bez komplikacija...
    Pokusavam sad kupiti ZG ali mi ne da jer kaze osoba vec ima kupljene ulaznice. Kako sad???
    Marley

    Cisto sumnjam da ce se gledat imena karti, pa probaj na muzevo ime uzet. Pobrini se da ovih 5 koje si uzela za sjever dolje zavrsi u pravim rukama. Ima na Zoni ljudi koji su izvisili za sjever dolje i traze kartu.
  • ShanKu
    405
    Ja manje od pol golova vidim kad sam na sjeveru dolje, jer sam koncetriran isključivo na navijanje i zato mi je jako bitno da dođem do karte za sjever dolje, a na zapadu se ne vidim nikako (ljudi koji idete na zapad, kak bi se reklo, najte kaj zameriti.. poštujem vas, pogotovo kad se pridružite navijanju s sjeverom)
  • Liks90
    1.2k
    ZG 3 i 4 pali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.