• BW1986
    90
    Pozdrav Josipe, besplatne ulaznice vrijede samo za clanove i nije ih moguce prenijeti na drugu osobu koja nije clan.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jesam li dobro shvatio onda da osobe za loje preuzimam ne moraju biti članovi?josipsucic

    Besplatne ulaznice su samo za clanove, moras kupit za frenda posebno. Ako planirate sjever mjesta na karti nisu bitna pa obavi posebno uzmi za sebe a posebno za njega ak ti je tak lakse.

    Inace mislim da vam je glupo sad koristit pravo na besplatne ulaznice kad vam to vrijedi cijelu kalendarsku godinu. Bit ce jos boljih prilika za iskoristit to, sad vam karta kosta 5 eura tak da cijena nije neki problem.
  • deda
    28.1k
    Poprilično je sigurno da će se otvarat zapad gore.
  • rioda
    2.6k
    Preuzmi besplatnu samo za sebe jer je to i moguće samo s članskom iskaznicom, a za frenda kupi kartu nakon toga
  • Dubbbrava
    179
    Ekipa jesmo mi svjesni uopće da smo u manje od 6 sati prodali gotovo 3.000 karata za utakmicu HNL-a? :strong:
    Pa ovo je najači ritam prodaje u ovoj sezoni uključujući i sve europske utakmice
  • DrawTube
    3k
    Ebeš 1500 karata u sat vremena ja želim vidjeti rasprodan Sjever Gore :starstruck:
  • Felip
    43
    Slažem se da se ne isplati koristiti besplatnu pogodnost za sjever gore po cijeni od 5 eura. Bolje pričekati zapad gore za uštedu od 10 eura i bolji doživljaj, pogotovo ako idete s djecom.

    Ono što me smeta je nedefinirana cijena ulaznice za djecu.
    Zapad dolje je jedina pogodna tribina za roditelje s djecom, a najskuplja, gdje dječja ulaznica vrijedi kao i odrasla, a tu sam pročitao da neka djeca čak ulaze besplatno.

    Inače nemam djecu nego samo zapažam i vjerujem da će se to definirati uz dječje članstvo u budućnosti.
  • Papastrumf
    10k
    Pao i sjever dolje 5.
  • Filip 91
    551
    koliko je ostalo za SD?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Danas odlazi sjever dolje.
  • Jurki
    8.8k
    Pao i sjever dolje 5Papastrumf

    Otisel bu danas i ostatak SD..bomba.
    I onda nek neko veli da se clanska ne isplati..
  • deda
    28.1k
    Sjevera dolje je preostalo oko 600 komada.
  • Liks90
    1.1k
    Zapad ostalo oko 910
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zapad ostalo oko 910Liks90

    + sektor 10 koji nije pusten u prodaju + 200/300 ulaznica koje sponzori nece preuzet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.