• NitkoBitan
    11.9k
    Nije ni cudo kaj je dobil takav odgovor jer na svim kartama pise red i sjedalo 0.Jurki

    Znam ja u cemu je stvar.

    Eto netko je napisao da mu je receno da je za istok prodano 100 karata. Stampali odreden broj karata sa brojem 0 pa kad su to prodali krenuli sa prodajom kapaciteta.

    To je ta matematika kad krenes od -1000 a na brojci od 100 si na 1100 prodanih karata :sweat:

    Al neka, necemo se zalit. Htjeli smo sto vise ljudi na stadionima to smo i dobili :hearts:
  • DrawTube
    2.8k
    Varazdin će samo obiaviti kad su rasprodani Zapad Centar, Zapad Lijevo-Desno i Istok ako se rasproda . Mislim da nikad nisu objavili da je ostalo xy ulaznica.

    Što se tiče objave kluba možemo samo usporediti u koliko je i koji dan pao Zapad s Hajdukom pa otprilike zaključivati
  • NitkoBitan
    11.9k
    Što se tiče možemo samo usporediti u koliko je i koji dan pao Zapad s Hajdukom pa otprilike zaključivatiDrawTube

    @Liks90 evo novog posla
  • Hnlovac
    152
    zašto bi npr soma karata stampali s 0?
  • Neron53
    276
    Sve su izgleda stampali sa 00 redovima i stolicama....mozda je samo za Zapad-sredinu bila numeracija.
  • juraa
    32
    Racunajte da dosta ljudi ceka petak a pogotovo subotu prije tekme za kupit
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ma rasprodat ce se sve tribine. Nema straha, bitno je da se prodaje i na dan utakmice.

    Samo vi skupljajte i zovite sto vise ekipe pa cemo poslije analizirat kakvo je stanje.

    Dizite se purgeri, dinamo nas treba.
  • juraa
    32
    Ja ne znam ko tu koga farba, sad mi javlja frend da mu je rekla gospoda da je prodano oko 500karti za istok....
  • Purgeri
    405
    To zvuči realnije
  • NKDZ86
    231
    Ja bome očekivao da će godišnjaci pokupovat jug, al eto i druge idu slabo. Bome čudno, al dobro, bit će sve puno, još valjda mnogi pregovaraju sa ženama pa da dobiju dopuštenje
  • Neron53
    276
    Stvarno bih bio jaaaaaaako iznenadjen da se Istok rasproda. Pa nismo rasprodali zapad u Kranjci neki dan....
  • dzg717
    937
    a jbg kad neki imaju godisnje od lokosa
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ja bome očekivao da će godišnjaci pokupovat jugNKDZ86

    Pa tko kaze da nije danas kupljeno dosta karata u prvokupu? Prodaja je do petka, uopce ne sumnjam da ce se jug rasprodat.

    Zagorci i Medimurci su na potezu za istok.
  • blue heart 72
    1.3k
    Danas otišlo 556 ulaznica za jug u ZG-u.
  • Liks90
    852
    U Vz otišlo preko 250, kaže poznanik od tamo…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.