• blue heart 72
    1.4k
    Deda i Liks svaka vam čast što to tako ažurirate. Znači, najvjerojatnije do podneva "pada" Gorica i to tri dana prije tekme. Ovo postaje nestvarno, ako pogledamo par godina u rikverc.

    Definitivno se probudila Plava vojska
  • Peškaman
    2.6k
    Impresivno,do 11 rasprodano.
    Očekivao sam srijeda večer/četvrtak.
  • Purgeri
    424
    40 ostalo. Moglo bi to u idućih pola sata otići
  • Cosey
    435
    Bome me ugodno iznenadilo da su tak brzo karte otišle.
  • Liks90
    1.1k
    Još 17 ostalo
  • jedan u nizu
    6.1k
    Mene ne iznenaduje.
    Imate preko 2500 godisnjaka na sjeveru, i ove godine ih vecina ide na vecinu utakmica.
    Nema vise na manjima utakmicama 500 ljudi, a na derbijima rasprodano.
    Gorica je maltene kvart u Zagrebu, i nikome nije problem doci do tamo. Godisnjacima nije problem niti 10 eura, jer na Maksimiru ionako vise ne placas kartu ako imas godisnju.
    Gorivo je zanemarivo, takoder postoji javni prijevoz. Znaci kao da ides na Maksimir.
    Cak ni ne trosi više vremena kao Varazdin ili Koprivnica.
  • Blueshadow86
    964
    Ljudi, ovo je nevjerojatno. :clap:
  • Big Daddy
    187
    Koja to brutalna invazija bude!!!
  • NKDZ86
    303
    ne sviđa mi se ovo umanjivanje buđenje plave voske. Ej, u subotu u 19h u goricu ce otic 5k kibica dinama! Znaci duplo više nego inače, da ne idem unazad.
  • Filip 91
    540
    Koji je rekord gradskog stadiona u Gorici?
  • jedan u nizu
    6.1k

    nije to umanjivanje, nasuprot. You missed the point.
    Bas zato jer se probudilo sve, mi imamo pun sjever dobar dio utakmica. Zato mi je i normalno da gostovanja poput Goricu isto budu rasprodana.
  • Dubbbrava
    179
    Rekord stadiona u Gorici ovisi o dobroj volji domaćina koliko će "prijavit" da je bilo gledatelja, po meni sigurno pada rekord koliko će bit ljudi na stadionu
  • Dalmatinec
    585
    Krivo je povlačiti paralele Gorica-Maksimir. Povlače se paralele Gorica 2021. - Gorica 2024. Gorica 2021. negdje oko 400 ljudi, polovina polovine gostujuće tribine, a danas raspordana kompletna gostujuća trubina. Štoviše, dvije gostujuće, a čini mi se da bi i treća da postoji.
  • Boysica
    458
    Sjecam se 2017 Zapresic ono kad je pljustalo bila nas je puna tribina ..
    Vidimo se u Gorici ekipa :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.