• ksapi
    2.1k


    A gdje je pisala ta informacija?
  • Papastrumf
    9.7k

    Nije se niti trebalo prodavati. Jucer je dogovoreno.
  • ksapi
    2.1k


    Okej onda, mislio sam da ljudi lupaju neprovjerene gluposti. Svakako jako lijepa vijest :strong:
  • dzgkt
    142
    U službenoj obavijesti kluba

    Utorak, 26.03. 11-19 sati (prvokup za vlasnike godišnjih ulaznica, HNL i Kup)

    Srijeda, 27.03. 11-19 sati (slobodna prodaja HNL i Kup)

    Četvrtak 28.03. 11 - 19 sati (slobodna prodaja HNL i Kup)

    Petak 29.03. 11 - 19 sati (slobodna prodaja Kup)

    Subota 30.03. 11 - 19 sati (slobodna prodaja Kup)
  • Joza
    345
    Klub je prosli tjedan objavio da se karte za kup prodaju do subote 19h i takav je bio prvotni plan, ali se jucer odlucilo da ce se i sutra prodavat. (Evo i potvrde drugog kolege ako ti ja nisam drag)
  • ksapi
    2.1k


    Znam ja sto je pisalo za raspored prodaje, ali nigdje nije izricito pisalo da se nece nastaviti prodaja od ponedjeljka ako se ne prodaju sve karte.. to je uostalom i bilo moje pitanje. No na kraju nebitno, jedino je bitno da cemo im napunit kavez drugi put u par dana :strong:
  • Joza
    345
    Nije pisalo, al takav je bio plan jer je sutra neradni (al ipak se prodaje), a u utorak tak i tak po pravilniku ne smijes prodavat.
    Ne bumo vise spamali temu. Dinamo!
  • Liks90
    931
    801 ulaznica prodana za kup, nije teško izračunati s obzirom da piše koliko je preostalo :grin:
  • NORTE
    9.1k
    801 ulaznica prodana za kupLiks90
    Na neradni dan prodaja ulaznica za kup od 11 do 19 sati.
    U prodaji još 662 komada.

    Puno ljudi je na godišnjem idući tjedan i nakon ove pobjede očekujem još koju stotinu prodanih ulaznica.

    Već i ovih 800 za srijedu par dana nakon derbija je jako dobro, a posebno ako dođemo do tisuću.
  • seljak86
    2.3k
    801*. Nemoj nam brojku tako umanjivati :grin:
  • Peškaman
    2.6k
    Ima li ikakvih info o tijeku prodaje?
  • rioda
    2.4k
    Jel ima kakvih informacija o današnjoj prodaji?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ja kad sam bio danas oko 11h, bilo je oko 20-tak ljudi, tako da procjenjujem da je do sada otislo oko 100-njak karata
  • deda
    27.9k
    Ostalo je još oko 500 ulaznica u prodaji.
  • recikaj86
    92
    Hoce li bit izvjestaj oko 19h kolko je prodano za srijedu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.